princess beatrice

شاهزاده بئاتریس عروسی برنامه ها همه با هم. علامت Cuthbert/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

در طول فقط یک هفته دو سلطنتی جداسازی شده اند را اعلام کرد. این کاخ به تازگی تایید کرد که ملکه الیزابت نوه پیتر فیلیپس و پاییز در حال طلاق و صرف روز بعد اخبار را شکست که ملکه برادرزاده دیوید آرمسترانگ جونز (ارل از اسنودن) و همسرش سرنا نیز تقسیم. اما وجود دارد بیشتر شاد رویداد در افق وجود دارد به عنوان یک عروسی سلطنتی بزرگ در آینده. شاهزاده بئاتریس و نامزد Edoardo Mapelli Mozzi در حال بستن گره در 29 مه و ملکه الیزابت در میزبانی پذیرایی در کاخ باکینگهام.

ظاهرا ملکه در پا و ارائه نوه خود را به استفاده از رسمی لندن اقامت به عنوان یک “و تقویت روحیه” در میان جنجال های اطراف شاهزاده اندرو که حذف شد از وظایف سلطنتی در سال گذشته با توجه به لینک کلیک کنید برای متقاعد مجرم جنسی جفری اپستاین. او همچنین گزارش می خواهد برای نشان دادن یک “جبهه متحد” از خانواده پس از شاهزاده هری و Meghan Markle تصمیم به از وظایف سلطنتی و نقل مکان به شمال امریکا در اوایل این سال است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده ویلیام و کیت در حال گرفتن یک استراحت از وظایف سلطنتی این هفته برای بچه های خود را

این اولین جشن عروسی سلطنتی در کاخ باکینگهام پس از پرنس ویلیام و کیت میدلتون 2011 nuptials, اما نمی توان آن را عجیب و یا داد و بیداد کن fête به عنوان بئاتریس گزارش می خواهد به نگه داشتن جشن فوق العاده پایین کلید. پذیرش برگزار خواهد شد و در کاخ باکینگهام باغ و با توجه به ایمیل های روزانهآن را در داخل یک “شیک چادر.” انگلیسی تلخیص گزارش می دهد که شاهزاده بئاتریس و Mozzi مهمان نیست مجاز به ورود به کاخ باکینگهام اما این فقط ممکن است پروتکل امنیتی—این دقیقا همان آسان به فقط قدم زدن از طریق هر یک از کاخ سلطنتی و حتی قوانین خاص برای زمانی که دوک و دوشس کمبریج به ترتیب playdates در KP برای بچه های خود را.

این ایمیل های روزانه نیز مدعی است که شاهزاده بئاتریس اجازه ندارد او را به عروسی عکس های داخل کاخ, اما این فقط ممکن است شاهزاده خانم’ اولویت است.

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi در حال بستن گره بعد از این سال. انگلستان مطبوعات استخر/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

انتظار نداریم که این به طور متوسط خود را, حزب, چادر آویزان بیش از برخی درختان چون حتی اگر شاهزاده بئاتریس در حال رفتن برای بیشتر گاه به گاه امر از اخیر کاخ nuptials, آن است که هنوز هم یک عروسی سلطنتی. شاید شاهزاده بئاتریس را با الهام از دوشس کمبریج است عروسی خواهر به عنوان Pippa Middleton را دریافت گزارش شامل $130,000 سفارشی شیشه ای متحرک “چادر” با قرار دادی و فرش و گرمایش و روشنایی.

مراسم واقعی است که در 150 صندلی نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز که بسیار کوچکتر از قبلی عروسی سلطنتی مناطق مانند سنت جورج چپل (این ظرفیت بیش از 800 نفر) و کلیسای وستمینستر (در حدود 2000 نفر).

پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت در حال حاضر چاشنی عروسی سلطنتی جانبازان. استیو پارسونز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آن را در همان محل که در آن دوک و دوشس کمبریج کودکان پرنس جورج و پرنس لوئیس تعمید شد. دو سالمند کمبریج کودکان ممکن است رسمی نقش در عروسی به عنوان شاهزاده جورج در خدمت به عنوان یک pageboy و شاهزاده خانم شارلوت به عنوان یک ساقدوش عروس در پرنسس اوژنی و جک Brooksbank عروسی و همچنین به عنوان دوک و دوشس Sussexes’ روز بزرگ است. شاهزاده لویی است که هنوز هم بیش از حد جوان به شریک شدن در عروسی وظایف اما پس از شاهزاده هری و مگان انتظار می رود به بازگشت به انگلستان برای این رویداد شاید کوچکترین کمبریج می اویختن با پسر عموی مورچه در طول رشد و جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im