شاهزاده بئاتریس ممکن است تاخیر او عروسی سلطنتی تا سال آینده

شاهزاده بئاتریس ممکن است حرکت عروسی خود را برای سال آینده. علامت Cuthbert/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

آن را دقیقا نمی قایقرانی صاف برای شاهزاده بئاتریس را در برنامه های عروسی. نوه ملکه بریتانیا در اعلام نامزدی اش به Edoardo Mapelli Mozzi در سپتامبر سال گذشته بود اما پس از آن تا به حال به تاخیر انتشار اخبار مربوط به او را در تب و تاب ازدواج با توجه به جنجال های اطراف پدرش شاهزاده اندرو و اتصال خود را به محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

در ماه فوریه به کاخ باکینگهام اعلام کرد که شاهزاده بئاتریس و نامزد او را برنامه ریزی شده به کراوات گره در 29 ماه مه در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز با یک عروسی به میزبانی ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام باغ. افسوس که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش و مقررات دولت صادر شده هشدار در برابر اجتماعات بزرگ و غیر ضروری جلسات شاهزاده بئاتریس تا به حال به ارزیابی مجدد و تنظیم برنامه های خود را. در حال حاضر به نظر می رسد که او ممکن است به تعویق انداختن کل عروسی در مجموع تا سال آینده.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت مهاجرت به Anmer سالن با جورج شارلوت و لویی

هفته گذشته اعلام کرد کاخ شاهزاده خانم بئاتریس بود لغو گاردن پارتی پذیرش و او و او نامزد شد بررسی ترتیبات خود و با توجه به کوچک و خصوصی ازدواج با یک گروه کوچک از خانواده و دوستان است.

اما حتی است که کوچکتر مراسم ممکن است ممکن است در حال حاضر و سلطنتی کارشناس امید Scobie گفت: در ABC News’ HeirPod پادکست که زن و شوهر است “به دنبال تعویق انداختن طور کامل تا 2021.”

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi در حال بررسی آنها زمان مقدمات عروسی. انگلستان مطبوعات استخر/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

آن را ممکن است احساس بیشتری را برای بئاتریس و ادواردو به تاخیر کل عروسی تا سال آینده به ویژه با تازه برقرار COVID-19 مقررات برای انگلیس که شب گذشته نخست وزیر بوریس جانسون صادر اقامت-در-صفحه اصلی سفارش انگلستان. کلیسای انگلستان نیز به تازگی منتشر شده یک قانون است که با توجه به coronavirus مراسم عروسی در کلیسا محدود به فقط پنج نفر است.

بئاتریس و ادواردو در میان بسیاری از زوج ها در سراسر انگلستان و سایر نقاط جهان که در حال تنظیم قریب الوقوع خود را در تب و تاب ازدواج با توجه به کروناویروس همه گیر از جمله کیت میدلتون خواهر جیمز میدلتون که بنا به گزارش تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن عروسی خود را به Alizee Thevenet در نور COVID-19. حداقل اگر بئاتریس و ادواردو فراموش صبر کنید تا 2021 خود را در کل خانواده ها قادر خواهد بود به جشن می گیرند با آنها را در روز بزرگ خود را از جمله کسانی که در حال حاضر زیر خود انزوا سفارشات با توجه به اینکه در معرض خطر گروه سنی مانند ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ, پرنس چارلز و Camilla-پارکر بولز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>