شاهزاده بئاتریس عروسی ادواردو Mapelli Mozzi در یک عروسی سلطنتی در ویندزور

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi به طور رسمی ازدواج کرد. پرنسس اوژنی/کاخ باکینگهام

تبریک می گویم به منظور شاهزاده بئاتریس به عنوان سلطنتی عروسی ادواردو Mapelli Mozzi در یک عروسی در قلعه ویندسور امروز صبح فقط با خانواده و دوستان نزدیک در آن حضور داشتند.

کاخ باکینگهام اعلام کرد که ملکه, نوه, عروسی, در بیانیه ای. “خصوصی مراسم عروسی شاهزاده بئاتریس و آقای ادواردو Mapelli Mozzi محل در ساعت 11 صبح روز جمعه 17 جولای در رویال چپل از پرستاران در رویال, تسلیم, Windsor. کوچک مراسم ملکه و دوک ادینبورگ و خانواده. عروسی صورت گرفت مطابق با تمام دولتی مربوطه دستورالعمل.”

همچنین نگاه کنید به: پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت در حال زندگی خود را به بهترین مزرعه زندگی در Anmer سالن

شاهزاده بئاتریس و ادواردو که اعلام نامزدی خود را در سال گذشته بستن گره در مقابل فقط حدود 20 نفر با توجه به خورشیدو به عنوان کاخ اشاره کرد آنها به دنبال coronavirus اجتماعی فاصله پروتکل های. این مراسم در تمام قدیسین کلیسای کوچک است که در واقع بر این اساس از شاهزاده اندرو خانه سلطنتی تسلیم.

تازه ازدواج کرده اعلام کرد نامزدی خود را در سال گذشته است. انگلستان مطبوعات استخر/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

بئاتریس و ادواردو در اصل برنامه ریزی شده برای ازدواج در مه 29, با 150 مهمان مراسم در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز پس از دریافت میزبانی ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام باغ. این COVID-19 بحران و متعاقب آن انگلستان مستند به معنای سلطنتی مجبور به تغییر برنامه های خود را در یک راه بزرگ و کاخ در نهایت اعلام کرد در ماه آوریل که عروسی شد به طور نامحدود به تعویق افتاد.

گذشته از ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ که در محل اقامت در قلعه ویندسور از ماه مارس با توجه به COVID-19 دیگر مهمانان شامل بئاتریس پدر شاهزاده اندرو است که احاطه شده توسط جنجال در طول چند ماه گذشته با توجه به دوستی خود با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین و تجاوز جنسی اتهامات و مادرش سارا فرگوسن. شاهزاده بئاتریس خواهر پرنسس اوژنی و همسرش, جک Brooksbank بودند نیز به احتمال زیاد در آن حضور داشتند.

ملکه الیزابت دوم در سمت چپ در اوایل به جایزه کاپیتان سر توماس مور نشان شوالیه لیسانس در قلعه ویندسور. Chris Jackson/گتی ایماژ

بئاتریس و ادواردو گزارش می خواستم مطمئن شوید که عروسی خود را گرفت هر چه زودتر به جای بعد به طوری که ملکه است که انتظار می رود به سفر به Balmoral قلعه در پایان ماه قادر خواهد بود برای حضور در.

ملکه الیزابت مجبور به ترک این مراسم کمی زود به منظور حضور در سلحشوری مراسم کاپیتان تام مور در آفتاب. با توجه به سلطنتی کارشناس امید Scobie شاهزاده خانم بئاتریس در حال انتظار برای انتشار عکس های از عروسی خود را به طوری به عنوان نه به تحت الشعاع قرار دادن کاپیتان مور سرمایه گذاری. اما نگران نباشید, شما نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی برای دریافت یک نگاه اجمالی در شاهوار تصاویر—تصاویر عروسی به احتمال زیاد فردا منتشر خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>