شاهزاده بئاتریس لغو کاخ باکینگهام عروسی با توجه به کروناویروس

princess beatrice wedding coronavirus

شاهزاده بئاتریس است که او لغو کاخ باکینگهام عروسی. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

کل خانواده سلطنتی است که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و تنظیم برنامه های خود و حوادث ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. ملکه الیزابت را لغو کرده است سه باغ احزاب و حرکت به قلعه ویندسور یک هفته زودتر از برنامه ریزی شده و در حال حاضر نوه اش در حال بررسی برنامه ای برای عروسی آینده.

شاهزاده بئاتریس و نامزد Edoardo Mapelli Mozzi شد و قرار است به کراوات گره در 29 مه و ملکه الیزابت در نظر گرفته شده برای میزبانی پذیرش برای این جفت ارز در کاخ باکینگهام باغ. اما با COVID-19 ادامه به گسترش در سراسر انگلستان و مقررات دولت جدید و اقدامات احتیاطی برای رفتن به محل کار زن و شوهر است لغو برنامه ریزی شده خود را گاردن پارتی.

همچنین نگاه کنید به: ملکه الیزابت در حال حرکت است به قلعه ویندسور در اوایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

کاخ باکینگهام انتشار بیانیه ای امروز گفت: در حالی که بئاتریس و ادواردو هستند “بسیار به دنبال به جلو به ازدواج” آنها “به همان اندازه آگاهی از نیاز به جلوگیری از انجام هر گونه خطرات غیر ضروری در شرایط کنونی” و در حال حاضر بررسی ترتیبات خود را.

princess beatrice and Edoardo Mapelli Mozzi wedding canceled coronavirus

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi در حال بررسی تمام مقدمات عروسی. سمیر حسین/Samir حسین/WireImage

این جفت ارز است که به خصوص آگاه دولت مشاوره با توجه به تندرستی “اعضای خانواده و اجتماعات بزرگ مردم” و به همین دلیل آنها لغو کاخ باکینگهام fête.

در حالی که حزب باغ تنها بخشی از عروسی که رسما لغو شد تا کنون آن را به دنبال احتمال وجود دارد که این مراسم در نظر گرفته شده ممکن است اتفاق می افتد یا نه. شاهزاده بئاتریس قرار بود به راه رفتن پایین راهرو در صمیمی مراسم در 150 صندلی نمازخانه سلطنتی در سنت جیمز, قصر, اما در حال حاضر خواهد شد “با دقت نظر دولت مشاوره” قبل از تصمیم گیری اگر آنها را شاید باید کوچک و خصوصی ازدواج فقط با یک گروه کوچک از خانواده و دوستان است.

Trooping رنگ می تواند به تعویق افتاد. Chris Jackson/گتی ایماژ

تعدادی از سلطنتی حوادث در حال حاضر شده است لغو و یا تعویق در نور از coronavirus همه گیر از جمله Maundy خدمات در سنت جورج نمازخانه و فوق سالانه احزاب باغ. پرنس چارلز و دوشس کورنوال به تعویق افتاد برنامه ریزی رویال تور بوسنی و هرزگوین, قبرس و اردن. اضافی سلطنتی تغییرات برنامه انتظار می رود از جمله اخبار به صورت سالانه Trooping رنگ جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>