شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi نیست به پایان رسید و جشن عروسی خود را

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi موفق به نگه داشتن خود را در عروسی سلطنتی ، بنیامین ویلر via Getty Images

هفته گذشته شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi کشیده نزدیک به غیر ممکن است به عنوان آنها در یک راز عروسی سلطنتی در قلعه ویندسور. این زن و شوهر که اعلام نامزدی خود را در سال گذشته قرار بود به نکاح در می 29, اما لغو برنامه ریزی مراسم در نمازخانه سلطنتی در سنت جیمز کاخ و همچنین پذیرش ملکه الیزابت ارائه شده به میزبان در کاخ باکینگهام باغ در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بنابراین در جولای 17, شاهزاده بئاتریس و ادواردو گره خورده گره در تمام قدیسین کلیسای واقع در محوطه شاهزاده اندرو خانه سلطنتی تسلیم در مقابل فقط در مورد 20 نفر از جمله ملکه شاهزاده فیلیپ دوک یورک سارا فرگوسن, پرنسس اوژنی و جک Brooksbank.

همچنین نگاه کنید به: ملکه الیزابت Balmoral تعطیلات بسیار متفاوت خواهد بود در این سال

ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ در میان 20-ish مهمانان. بنیامین ویلر via Getty Images

در مورد دوستان 14 وارد برای پذیرش شروع و در ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه برای یک مهمانی خاص با کوکتل, پذیرایی, یک قلعه فنری و تزئین خیمه چادر در ایمیل های روزانه.

شاهزاده بئاتریس نمی رسید با جشن عروسی فقط رتبهدهی نشده است; با توجه به ایمیل های روزانهکه تازه ازدواج کرده می خواهید به پرتاب یک “حزب بزرگ” بعد از این سال به طوری که آنها می تواند جشن را با تمام دوستان و خانواده خود را. شاید این بدان معنی است که پرنس ویلیام و کیت میدلتون قادر خواهد بود برای پیوستن به خود را با سه فرزند و بسته به زمان (و محدودیت های مسافرتی از ایالات متحده) که شاهزاده هری و Meghan Markle قادر خواهد بود به پرواز به انگلستان و شاید حتی مورچه را.

اجتماعی فاصله و سلامت پروتکل بودند به شدت به اجرا گذاشته است. بنیامین ویلر via Getty Images

روشن نیست که در آن مذکور خواهد بود اما این احتمال وجود دارد آن خواهید بود در رویال تسلیم یک بار دیگر فقط با یک بزرگتر در لیست مهمان. که همچنین بدان معنی است که احتمالا وجود خواهد داشت یک لباس جدید برای این مناسبت هر چند شاهزاده بئاتریس قطعا موفق به تمام کردن با لباس عروسی خود را در راه خود را با وجود بیماری همه گیر.

بئاتریس با شکست اخیر سلطنتی سنت برای لباس عروسی خود را; در عوض از پوشیدن سفارشی ایجاد مانند کیت میدلتون سارا برتون برای الکساندر مک کوئین لباس یا Meghan Markle را کلر Waight کلر برای Givenchy لباس بئاتریس عینک لباس شب قرض داده توسط ملکه خودش. این تافته و ورجنز لباس شب طراحی شده توسط نورمن Hartnell ویژگی های ساتن دوشس و diamanté لهجه با آستین اضافه شده برای بئاتریس. شاهزاده خانم نیز قرض گرفته شده ملکه مری حاشیه تاج که ملکه الیزابت عینک برای عروسی خود را.

شاهزاده بئاتریس عینک مادر بزرگ لباس و تاج برای مناسبت. بنیامین ویلر via Getty Images

شاهزاده بئاتریس و ادواردو لازم نیست که هر گونه برنامه ریزی برای ماه عسل در لحظه; هر چند محدودیت های مسافرتی در حال کاهش در انگلستان آنها هنوز هم مراقب باشید. آنها هنوز هم ممکن است چند تعطیلات تابستان طرح هر چند به عنوان آنها می تواند بازدید ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ در Balmoral قلعه تا زمانی که همه مناسب اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی در محل هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>