پرنس ویلیام و کیت را Homeschool جورج و شارلوت در میان Coronavirus

پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت در حال حاضر خواهد شد homeschooled در کاخ کنزینگتون. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج در حال حاضر رفتن به homeschool خود دو فرزند ارشد در میان کودکان رو به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس. پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت هر دو شرکت خصوصی توماس Battersea آکادمی در لندن و مدرسه فقط اعلام کرد که آنها بسته خواهد شد و حرکت به آموزش از راه دور تا پایان هفته.

این مدرسه واقع شده است و فقط چند مایل دورتر از پرنس ویلیام و کیت میدلتون رسمی لندن اقامت کاخ کنزینگتون, جایی که آنها زندگی می کنند با شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده بئاتریس لغو کاخ باکینگهام عروسی با توجه به کروناویروس

توماس لندن روز مدارس منتشر شد بیانیه ای گفت: “با توجه به افزایش تعداد کودکان و کارکنان که از مدرسه غایب با توجه به کروناویروس وضعیت توماس لندن روز مدارس تصمیم به حرکت به کنترل از راه دور آموزش از جمعه 20 مارس است.”

پرنس ویلیام و کیت میدلتون در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و گوش دادن به دولت توصیه. استخر/Samir حسین/WireImage

برنامه درسی در حال حاضر خواهد شد “تدریس می شود از طریق سیستم عامل آموزش آنلاین و از ما خواسته پدر و مادر به نگه داشتن فرزند خود را در خانه و برای دسترسی به درس های خود را از طریق این سیستم. این اطمینان خواهد داد که کودکان باید تداوم یادگیری زمانی که آنها قادر به حضور در مدرسه است.”

وجود دارد ترساندن در مدرسه در ماه گذشته به عنوان حداقل چهار آموزان در توماس Battersea ماند در خانه خود به انزوا پس از برگزاری نمایشگاه بالقوه رمان coronavirus علائم.

دوک و دوشس کمبریج به دنبال مشاوره از دولت انگلیس و مدرسه گزارش مردم.

قبلا وجود دارد که coronavirus ترساندن در پرنس جرج و شاهزاده خانم شارلوت مدرسه در ماه گذشته. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

امروز شاهزاده ویلیام اول شد سلطنتی به طور رسمی به طور مستقیم به عموم آدرس COVID-19. دوک کمبریج ثبت یک پیام ویدئویی در حمایت از ملی اضطراری, اعتماد, به عنوان او راه اندازی یک درخواست تجدید نظر به نمایندگی از سازمان است. ملی اضطراری اعتماد است که در حال حاضر جمع آوری پول برای کمک به سازمان های خیریه محلی برای حمایت از آن رنج می برند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بقیه خانواده سلطنتی است که تنظیم برنامه های خود و در نظر گرفتن دولت مشاوره به حساب با برنامه های خود را. ملکه الیزابت در حال ترک کاخ باکینگهام در لندن برای قلعه ویندسور فردا, جایی که او به احتمال زیاد باقی می ماند تا بعد از تعطیلات عید پاک و دیگر اعضای خانواده به تعویق افتاد حوادث و مسافرت است. اوایل امروز اعلام کرد کاخ اخیر لغو به عنوان شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi دیگر نمی خواهد عروسی خود را دریافت مهمانی در کاخ باکینگهام. آنها هنوز هم طرح بستن گره در مه 29, اما ممکن است با داشتن یک مقدار کوچکتر مراسم از برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>