شاهزاده ویلیام و کیت مهاجرت به Anmer سالن با جورج شارلوت و لوئیس

پرنس ویلیام و کیت میدلتون در حال حاضر به صرف وقت خود را در نورفولک. Chris Jackson/گتی تصویر

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر انگلستان دوک و دوشس کمبریج آخرین عضو از خانواده سلطنتی بریتانیا به تخلیه لندن است. پرنس ویلیام و کیت میدلتون به تازگی decamped از خود رسمی کاخ کنزینگتون اقامت در لندن نقل مکان کرد و به خود Sandringham و مستغلات.

شاهزاده ویلیام و کیت باید نقل مکان به Anmer سالن خود را نورفولک کشور اقامت با پرنس جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی به گزارش Daily Mail. این Cambridges’ خانه انتقال می آید فقط به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون ساخته شده یک تغییر بزرگ در خود COVID-19 سیاست های او به عنوان نهاد سخت اقدامات جدید در پاسخ به کروناویروس همه گیر در انگلستان و صدور اقامت در خانه سفارش به شهروندان است.

همچنین نگاه کنید به: جیمز میدلتون و Alizee Thevenet در حال به تعویق انداختن خود در تابستان عروسی در میان Coronavirus

تمام Cambridges در حال حاضر در Anmer سالن. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

پرنس ویلیام و کیت حرکت به Anmer سالن بدان معنی است که وجود دارد بیشتر اتاق و فضایی برای سه فرزند خود را به بازی خارج از هر ایمیل های روزانه. این هم جایی که آنها خواهید بود در منزل شاهزاده جورج و شاهزاده خانم شارلوت به عنوان ارشد دو کمبریج بچه های مدرسه توماس Battersea انتقال به آموزش از راه دور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دوک و دوشس کمبریج به خصوص علاقه Anmer سالن و در آنجا زندگی می کردند تمام وقت تا سال 2017. آنها هنوز هم بیشتر عمر خود را صرف کودکان معافیت تحصیلی در نورفولک عمارت و دوشس کیت معمولا جشن تولد خود را با یک جشن در اموال. کیت مشتاق است, مدافع از اهمیت کودکان صرف زمان در خارج از منزل و املاک وسیع قطعا ارائه می دهد بیش از اندازه کافی فضا برای همه Cambridges به انجام این کار. از این انزوا اقدامات این معنی است که خانواده سلطنتی باقی خواهد ماند و از هم جدا در خانه های خود را به عنوان ملکه و پرنس فیلیپ در ویندزور در حالی که پرنس چارلز و Camilla-پارکر بولز در Birkhall در ارتفاعات اسکاتلند.

خاندان سلطنتی همه در خانه جداگانه در حال حاضر اطاعت دولت مشاوره. Phil Harris – WPA استخر/گتی ایماژ

آخرین پنج شنبه, شاهزاده ویلیام و کیت پزشکی بازدید کارگران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس آنها به عنوان بازدید از لندن آمبولانس 111 اتاق کنترل و تشکر کارکنان برای کار خود را. به عنوان شاهزاده ویلیام و کیت ترین عضو ارشد خانواده سلطنتی است که در معرض خطر براکت سن برای کوروناویروس (ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ است که خود را نود و پرنس چارلز و دوشس کورنوال هر دو بیش از 70) این Cambridges خواهد شد سلطنتی چهره coronavirus بحران با توجه به سلطنتی متخصص کتی elizabeth banks. آنها را “به ادامه کار به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند با خیال راحت به عنوان آنها می توانند” و “به احتمال زیاد همچنان به قرار دادن پیام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>