پرنس ویلیام و کیت میدلتون می خواهید به نگه داشتن خانواده خود را در همان برنامه در Anmer سالن. امداد طنز/BBC کودکان نیاز دارند/تسکین خنده دار via Getty Images

دوک و دوشس کمبریج شده اند مدرسه در منزل شاهزاده جورج و شاهزاده خانم شارلوت از ماه مارس به عنوان کل خانواده همچنان در قرنطینه در کشور خود و مستغلات Anmer سالن با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت مدرسه خصوصی در لندن توماس Battersea انتقال به آموزش از راه دور بیش از دو ماه پیش با توجه به COVID-19 بحران است اما انتظار می رود برای بازگشایی, برای کودکان, ثبت نام در پذیرش سال اول و سال شش ماه آینده در دولت دستورالعمل.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان برای اولین بار شروع به دنبال خانه های لس آنجلس دو سال پیش

پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت هر دو حضور توماس Battersea. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

شاهزاده جورج است که در سال دو و شاهزاده خانم شارلوت پذیرش سال, به طوری که بدان معنی است که تنها کمی شاهزاده خانم خواهد بود بازگشت به مدرسه در ماه ژوئن. پرنس ویلیام و کیت میدلتون, با این حال بنا به گزارش ها به این ایده جدا از خانواده در حال حاضر و با توجه به نگه داشتن شارلوت صفحه اصلی و ادامه آموزش از راه دور و حتی پس از توماس Battersea بازگشایی هر یکشنبه بار.

مدرسه نشده و تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا آنها می شود آوردن هر فرزند را فقط رتبهدهی نشده است, اما اگر آنها دوشس کمبریج می خواهد خانواده خود را برای حفظ زمان مستند معمول در نورفولک خانه تا دو سالمند کمبریج کودکان و نوجوانان می تواند بازگشت به مدرسه در همان زمان. آن را حس می کند که شاهزاده ویلیام و کیت می خواهید به نگه داشتن همه سه تا از بچه های خود را در همان برنامه به عنوان اگر شاهزاده خانم شارلوت بازگشت به توماس Battersea آنها نیاز به حرکت تمام خانواده به لندن اقامت در کاخ کنزینگتون.

این Cambridges نه ادامه مدرسه در منزل شاهزاده خانم شارلوت با شاهزاده جورج. سمیر حسین/WireImage

در حالی که آن را در زمان کمی از زمان برای رسیدن پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت تنظیم خود را از راه دور آموزش برنامه کمبریج کودکان اقتباس کرده اند به خود میدهند ، کیت قبلا گفت که پرنس جورج بود, نی نی حسادت خواهر خود را از مدرسه به عنوان “جورج می شود بسیار ناراحت چرا که او می خواهد به انجام شارلوت پروژه ها. به دلیل ساخت چیزهایی مثل عنکبوت ساندویچ بسیار سردتر از انجام سواد کار!”

دوک و دوشس کمبریج همچنین مطمئن شوید که شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی صرف مقدار زیادی از زمان در خارج و آنها تمام شده است, پخت, پخت و پز و باغبانی با هم. آنها نیز شده است نگه داشتن در تماس با بقیه خانواده از طریق تماس های تصویری و زوم.

شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی در حال تنظیم خود را مستند زندگی در Anmer سالن. دوشس کمبریج/کاخ کنزینگتون via Getty Images

پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت بود این هفته از مدرسه در منزل, هر چند به عنوان توماس Battersea دانش آموزان در حال حاضر در نیمه اصطلاح شکستن. است که تا زمانی که پرنس ویلیام و کیت ادامه ندهید روزانه از راه دور یادگیری در طول تعطیلات — در ماه آوریل دوشس کمبریج گفت که او و شاهزاده ویلیام در واقع نگه داشته تا برنامه مدرسه در منزل در طول تعطیلات عید پاک, بنابراین آنها قطعا به دست آورده این شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im