شاهزاده ویلیام و کیت معرفی بچه های خود را به یک مزرعه جدید فعالیت در نورفولک

شاهزاده ویلیام و کیت در زمان فرزندان خود تولد بره در طول های اخیر خود را برای تعطیلات خانواده. بن Birchall – WPA استخر/ گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج در زمان خاموش از وظایف سلطنتی خود را در هفته گذشته به عنوان آنها صرف وقت با کودکان خود را در Sandringham خانه Anmer سالن. پرنس ویلیام و کیت میدلتون آورده شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی به خود نورفولک اقامت برای یک خانواده گریز خود را به عنوان دو کودکان بزرگتر بودند در نیمه اصطلاح فرار از مدرسه. این Cambridges خواهم به استفاده از کشور خود عقب نشینی به عنوان یک راه برای نگه داشتن بچه های خود را’ زندگی به صورت عادی به عنوان امکان پذیر است و در طول این اخیر staycation هستید آنها ظاهرا تصمیم گرفت از آن زمان برای فرزندان خود را به شروع در خود پرورش مهارت.

دوک کمبریج صحبت با هواداران راگبی ویلز خیریه اعتماد و پس از یک زن به نام Rhian رابرتز گفت: شاهزاده ویلیام که او ازدواج کرده بود به مزرعه های لبنی در غرب ولز او به اشتراک گذاشته است که او “شده بود تولد بره با کودکان در این هفته. شارلوت مطمئن نیستم اما جورج مستقیم در آن وجود دارد. لویی عاشق تراکتور. آنها عشق دیدن بره و تغذیه بره ها.”

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده ویلیام و کیت در حال گرفتن یک استراحت از وظایف سلطنتی این هفته برای بچه های خود را

کمبریج بچه ها لذت می برد و چند مزرعه در طول فعالیت مدرسه خود را شکستن. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

ظاهرا کمبریج پسران همه کاملا به تراکتور به عنوان شاهزاده ویلیام قبلا نشان داد که شاهزاده جورج “وسواس” با تجهیزات کشاورزی.

دوشس کیت در واقع تا به حال چند مزارع بازدیدکننده داشته است بیش از دو هفته گذشته که او به رهبری به یک مزرعه در ایرلند شمالی (با بیشتر بره!) به عنوان بخشی از بررسی طرح “5 پرسش های بزرگ در تحت سپاس.” دوشس کمبریج به اظهارنظر مهم در مورد چگونگی گذراندن وقت در خارج از منزل است برای توسعه دوران کودکی و چقدر او را تشویق می کند که خود بچه ها.

kate middleton lamb

دوشس کیت واقعا به بره ها از اواخر سال. استخر/Samir حسین/WireImage

شاهزاده ویلیام و کیت در لندن در کاخ کنزینگتون در حال حاضر به عنوان پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت از سر مدرسه است. دوک و دوشس کمبریج در حال حاضر شاخص های خود را برای بزرگ بعدی سلطنتی درگیری به عنوان شاهزاده ویلیام و کیت در حال رفتن در یک تور کوتاه از ایرلند هفته آینده. شاهزاده ویلیام و کیت در حال انجام یک دیدار رسمی از آوریل 3 تا 5 مارس با توقف در دوبلین County, Meath, شهرستان کیلدر و گلوی آن را “برجسته کردن مرد قوی لینک” بین انگلستان و ایرلند در کاخ کنزینگتون. مدت کوتاهی پس از بازگشت به لندن Cambridges خواهد دوباره با پرنس هری, و Meghan Markle, به عنوان هر دو Cambridges و Sussexes تنظیم شده برای حضور در این روز یادبود در کلیسای وست مینستر در مارس 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>