شاهزاده ویلیام و کیت بسیار خاص و شیوه های فرزند پروری در خانه

پرنس ویلیام و کیت میدلتون در حال بسیار مراقب باشید در مورد آنها چگونه فرزندانشان را تربیت کنند. امداد طنز/BBC کودکان نیاز دارند/تسکین خنده دار via Getty Images

حتی اگر شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در حال royals که در تاریخی کاخ احاطه شده توسط بی بها آثار هنری و بکر مبلمان, آنها نیز فقط یک خانواده جمع آوری سه فرزند حتی اگر این بچه ها کمی شاهزادگان و شاهزاده خانم. دوک و دوشس کمبریج هزینه شده قرنطینه در Sandringham کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن با پرنس جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی و به آنها کمک کرده ام با کنترل از راه دور یادگیری و گرفتن بچه های خود را در یک برنامه منظم.

پرنس ویلیام و کیت سخت در مورد صفحه نمایش زمان و مطمئن شوید که هر سه از کمی Cambridges صرف مقدار زیادی از زمان در خارج از منزل. آنها همچنین مراقب باشید در مورد تربیت فرزندان خود را و مطمئن شوید که کاملا هرگز فریاد یا داد.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان امضا شده با همان زبان آژانس به عنوان کروبی

فقط سه تا از بچه ها frolicking در اطراف. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج نمی خواهم به استفاده از “شیطان” که کسانی از ما مستقر در ایالات متحده می دانم که به عنوان یک “،” به جای آنها استفاده از “چت نیمکت” با توجه به خورشیددر آن کودک است که نیاز به کمی صحبت کردن و یا نظم و انضباط است که حذف از “صحنه سطر و یا اختلال در صحبت کرده و به آرامی با یا کیت یا ویلیام.” آنها با کار خود دیرین نرلند پرستار بچه, ماریا Borrallo وقتی که می آید به تربیت فرزندان خود را و “خوب گوش دادن به کودکان اما بودن شرکت است.”

شاهزاده ویلیام و کیت به عنوان به خوبی به عنوان پرستار بچه در حال “سخت با کودکان, اما باید این توانایی سحر و جادو به نظر می رسد نمی شود” و آنها “کار ferociously سخت در فرزندان خود را تربیت و ساخت آن را به نظر می رسد آرام و شاد برای سه تن از آنها.” کیت ظاهرا لمس سختگیرانه تر از شوهرش ،

این Cambridges’ “چت مبل” style قطعا با این نسخهها کار; بچه ها همیشه کاملا رفتار هر زمان که خانواده بازدید کنندگان در صفحه اصلی در هر خورشیدو هرگز پرتاب بداخلاقی است.

شاهزاده خانم شارلوت که فوق العاده لودگی. کلایو ماسون/گتی ایماژ

تمام کمبریج کودکان معمولا در بهترین رفتار در حالی که در رویال, حوادث, بیش از حد, از جمله در Trooping رنگ و همچنین به عنوان بسیاری از عروسی سلطنتی پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت انجام شده صفحه پسر و عروس وظایف.

البته کمی royals هنوز هم لحظات خود را—آنها پس از همه, فقط, کودکان, که بدان معنی است که آنها گاهی اوقات صفحه نمایش خود را بیشتر بازیگوش طرف مانند زمانی که شاهزاده خانم شارلوت گیر زبان او در طرفداران و خبرنگاران در جام پادشاه مسابقه قایق رانی شرکت در سال گذشته و شاهزاده جورج مینی بداخلاقی وقتی که می آید به پرواز چون حتی آینده پادشاه انگلستان می شود غرق هلیکوپتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>