جولای 11, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

شاهزاده ویلیام و کیت باید یک تصمیم بزرگ را برای شاهزاده جورج

پرنس ویلیام و کیت میدلتون در حال بحث که آیا یا نه پرنس جورج را حضور در مدرسه شبانه روزی. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج شده اند صرف زمان بیشتر از همیشه با سه فرزند خود را در طول چند ماه گذشته به عنوان آنها تمام شده است quarantining در Anmer هال خانواده سلطنتی کشور در نورفولک در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پرنس ویلیام و کیت میدلتون همواره دست در رویال پدر و مادر آنها در خانه تحصیل مسئولیت خود را به عنوان ارشد دو فرزند دارد که هر دو ثبت نام در توماس Battersea انتقال به آموزش از راه دور در اوایل سال جاری با توجه به COVID-19 بحران است.

همچنین نگاه کنید به: کیت میدلتون روایت یک فیلم خاص برای ویمبلدون امسال

اما Cambridges باید بزرگ دیگری تحصیل تصمیم خود را برای قدیمی ترین تا حدودی آینده نزدیک به عنوان آنها باید تصمیم بگیرید که آیا یا نه برای ارسال پرنس جورج به مدرسه شبانه روزی. به عنوان سلطنتی متخصص اینگرید سورد گفت OK, سلطنتی کودکان به طور معمول ثبت نام در مدرسه شبانه روزی در سن هشت و شاهزاده جورج نوبت هفت در ژوئیه 22.

Britain's Prince George (C) accompanied by Britain's Prince William (L), Duke of Cambridge arrives for his first day of school at Thomas's school where he is met by Helen Haslem (R) head of the lower school in southwest London on September 7, 2017. / AFP PHOTO / POOL / RICHARD POHLE (Photo credit should read RICHARD POHLE/AFP/Getty Images)

شاهزاده جورج در روز اول خود را در توماس Battersea. ریچارد Pohle/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پرنس ویلیام و پرنس هری هر دو حضور داشتند Ludgrove مدرسه در برکشایر و بنا به گزارش ها دوست بودن وجود دارد. آنها تمام وقت مرز اما پرنسس دایانا آنها را مشاهده می کنید هر آخر هفته. هر دو پرنس ویلیام و پرنس هری سپس در ادامه به ثبت نام در کالج اتون زمانی که آنها 13 برای خود متوسطه آموزش و پرورش.

البته حتی اگر royals به طور سنتی فرستاده فرزندان خود را به مدرسه شبانه روزی, که, به این معنا نیست Cambridges را دنبال کت و شلوار. با توجه به Seward, شاهزاده ویلیام و کیت را به فرزندان خود شخصیت فردی به حساب برای دیدن اگر مدرسه شبانه روزی حتی می تواند مناسب است. به عنوان سورد اشاره سلطنتی را با شکستن سنت در حال حاضر و دوک و دوشس کمبریج ممکن است تصمیم بگیرید که اگر بچه های خود را خوشحال فعلی خود را در محیط مدرسه و سپس بدون نیاز به تغییر همه چیز.

این Cambridges را به همه فرزندان خود شخصیت فردی به حساب می آید به تحصیل خود را. دوشس کمبریج/کاخ کنزینگتون via Getty Images

توماس Battersea می کند آموزش دانش آموزان تا سن 13 سالگی پس از آن ممکن است شاهزاده جورج و خواهر و برادر خود را در مدرسه بماند که واقع شده است و نسبتا نزدیک به Cambridges’ لندن در کاخ کنزینگتون قبل از ثبت نام در کالج اتون.

در حال حاضر هر چند Cambridges به احتمال زیاد فقط با تمرکز بر بقیه تابستان با بچه های خود را. انگلستان مستند شروع به سهولت اما پرنس ویلیام و کیت میدلتون نیست و بازگشت به لندن با شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی و به نظر می رسد به احتمال زیاد Cambridges ادامه خواهد داد به اقامت در Anmer سالن برای هم بودن. آنها همچنین یکی دیگر از جشن بزرگ در ماه آینده به عنوان شاهزاده جورج هفتم تولد در حال آمدن است در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول