شاهزاده ویلیام و کیت وارد دوبلین به پا زدن کردن خود مشغول رویال تور

prince william kate middleton ireland tour

پرنس ویلیام و کیت میدلتون, لمس کردن در ایرلند امروز. سمیر حسین/WireImage

دوک و دوشس کمبریج, لمس کردن در دوبلین امروز به مناسبت اولین سفر رسمی به جمهوری ایرلند است. پرنس ویلیام و کیت میدلتون گردباد سفر را شامل درگیری در دوبلین County, Meath, شهرستان کیلدر و گلوی و این اولین رویال تور پس از Brexit.

شاهزاده ویلیام و کیت در زمان تجاری Aer Lingus پرواز و در نتیجه اضافی امنیتی. دوشس کمبریج عینک بسیار در نام تجاری گروه برای این مناسبت در سبز گل Alessandra غنی فراک تحت یک سبز تیره کاترین واکر کت به علاوه یک هماهنگی پیشانی بند و صفحه کلاچ همه در فام های مختلف از رنگ سبز.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال ترک مورچه در کانادا طی انگلستان سفر

مهم ترین نشست روز! JULIEN BEHAL/خبرگزاری گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج شروع ایرلند دیدار با دیدار با رئیس جمهور ایرلند مایکل دی هیگینز و همسرش سابینا که در آن آنها تا به حال یک چای بعد از ظهر آماده در خانه آشپز در هر سلطنتی خبرنگار ربکا انگلیسی. ما فکر می کنم بزرگترین مقدمه این روز بود که با رئیس جمهور Bernese mountain dog برود بسیار خوش عکس pup.

شاهزاده ویلیام و کیت نیز جلسه با Taoiseach لئو Varadkar و Cambridges رفت و به یک تاج گل تخمگذار مراسم در باغ یاد. بعد از این شب می توان آنها را در حضور پذیرش در حدس انبار ثقل بار به میزبانی سفیر بریتانیا به ایرلند—شاید دوشس کیت را دریافت کنید به تست کردن او را “کامل پاینت” آبجو ریختن مهارت های دوباره.

شاید دوشس کمبریج باید اضافه کردن “هرچه کامل پاینت” بر روی سلطنتی خود را از سر گرفت. سمیر حسین/WireImage

این سفر را “تمرکز بر رابطه بین دو کشور و ساخت در موضوع یاد و آشتی” در بیانیه منتشر شده توسط کاخ کنزینگتون. این Cambridges شلوغ چند روز جلوتر از آنها, اما آنها خواهید بود در لندن با شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی قبل از پایان هفته. آنها همچنین می خواهید دوباره با پرنس هری, و Meghan Markle در برخی از نقطه بسیار به زودی به عنوان ارشد خانواده سلطنتی به حضور مشترک المنافع روز خدمات در مارس 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>