شاهزاده ویلیام و کیت در حال گرفتن یک استراحت از وظایف سلطنتی این هفته برای بچه های خود را

prince william kate middleton

پرنس ویلیام و کیت میدلتون نگه داشته و برنامه های خود را رایگان در این هفته به طوری که آنها می تواند صرف وقت با کودکان خود را. Chris Jackson/گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج نگهداری می شود تا یک برنامه گیج کننده زمانی که آنها بازگشت از تعطیلات زمستانی, اما آنها به عمد نگه داشته این هفته نسبتا آزاد از وظایف سلطنتی. پرنس ویلیام و کیت میدلتون لازم نیست که هر گونه برنامه ریزی درگیری برای هفته آینده به عنوان پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت به طور رسمی در نیمه اصطلاح فرار از مدرسه در توماس Battersea.

شاهزاده ویلیام و کیت معمولا ترک لندن و شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی به خود Sandringham کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن در طول زمان از مدرسه تا شاید آنها ساخته شده راه خود را به نورفولک. در این زمان در سال گذشته دوشس کیت بنا به گزارش آورده پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت از Anmer سالن به هتل آبگرم در نورفولک برای برخی از استخر با کیفیت و حتی سازماندهی مسابقات برای بچه های خود را.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال ساخت برنامه های بزرگ برای آینده

شاهزاده ویلیام و کیت خواهم به استفاده از Anmer سالن به ارائه یک حس عادی برای بچه های خود را و معمولا در خانه طبخ, بازی در حیاط خلوت و رفتن در پیاده روی. آنها همچنین شناخته شده به سر را به مغازه های محلی و حضور در حوادث مانند Houghton اسب محاکمه و در سال گذشته Cambridges در زمان پرنس جورج به تشویق های خود تیم فوتبال مورد علاقه در این نزدیکی هست نوریچ.

دوک و دوشس کمبریج استفاده کرده اند Anmer سالن به عنوان کشور خود عقب نشینی برای سال (این یک هدیه عروسی از ملکه الیزابت) اما آنها در واقع اقامت در 10 خوابه گرجستان عمارت تمام وقت تا زمانی که آنها ساخته شده کاخ کنزینگتون خود اقامت رسمی در اواخر سال 2017. حتی اگر آنها نمی به طور دائم زندگی می کنند در نورفولک دیگر شاهزاده ویلیام و کیت هنوز هم سر به Sandringham بسیار کمی چرا که حتی royals عشق خوب staycation هستید. از آن جایی که آنها صرف بیشتر تعطیلات و همچنین اتفاق می افتد که در آن تعدادی از شایان ستایش کمبریج عکس های خانوادگی گرفته شده است.

پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت در نیمه اصطلاح فرار از مدرسه. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

کیت است که مشغول کار بر روی نقطه عطفی ملی بررسی ابتکار “5 پرسش های بزرگ در تحت سپاس” در دوران کودکی توسعه و مراقبت در انگلستان اغلب صحبت در مورد چقدر مهم است برای بچه ها به صرف زمان در خارج از منزل. در طول یک ظاهر اخیر در مبارک مادر, مبارک عزیزم , پادکست, او گفت: بودن در خارج است “آنقدر بزرگ به صورت جسمانی و نیز روانی خوبی بودن و در واقع واقعا تخمگذار آن پایه است.” او همچنین صحبت در مورد یک عکس خاص او در زمان او دختر, بو کردن یک گل استکانی ابی رنگ و کاخ کنزینگتون به پایان رسید تا با انتشار عکسی از شاهزاده خانم شارلوت—آن گرفته شد در Anmer سالن.

البته همیشه وجود دارد احتمال که Cambridges تصمیم گرفتند برای نوع مختلف از تعطیلات این زمان هر نفرمی تواند آنها را از بین رفته در یک سفر اسکی.

تمام Cambridges صرف وقت با کیفیت با هم به عنوان یک خانواده است. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

بدون توجه به جایی که شاهزاده ویلیام و کیت در زمان خود و فرزندان و تمام خانواده خواهد شد و به احتمال زیاد بازگشت به لندن در پایان هفته به عنوان پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت شروع مدرسه دوباره در روز دوشنبه. دوک و دوشس کمبریج نمی خواهد در لندن برای بیش از حد طولانی به عنوان آنها در حال رفتن به جمهوری ایرلند در کوتاه رویال تور در ماه مارس است. آنها خواهید بود در لندن به کشورهای مشترک المنافع روز حوادث پس از مدت کوتاهی اما در حال انتظار برای پرواز به استرالیا در بازیابی تور زیر ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر