شاهزاده ویلیام و کیت در حال حل و فصل به کار از خانه شیوه زندگی در Anmer سالن

prince william kate middleton coronavirus

پرنس ویلیام و کیت میدلتون در حال خود جدا با کودکان خود را در Anmer سالن. علامت Cuthbert/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج تمرین شده اند انزوای اجتماعی فقط مثل بقیه بریتانیا گفته شده است را برای چند هفته گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پرنس ویلیام و کیت میدلتون آورده شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی به خود Sandringham کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن ماه گذشته هر چند آن را ایمن می گویند که Cambridges’ واقعا مجلل, Norfolk خانه است که احتمالا فقط یک ذره راحت تر و لوکس تر از بسیاری از خود-قرنطينه.

اما شاهزاده ویلیام و کیت هنوز تکمیل تمام وظایف بسیاری از والدین با آن مواجه هستند در حال حاضر به عنوان آنها در کمک به homeschool خود دو فرزند ارشد کودکان در حال حاضر که پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت مدرسه دگرگون شده به آموزش از راه دور در میان گسترش COVID-19.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle رسما خروج سلطنتی زندگی

شاهزاده ویلیام و کیت در حال کمک به homeschool پرنس جورج و شارلوت. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

دوشس کمبریج گرفته شود در این “صرف زمان هر روز” کمک به آموزش با توجه به خورشیداگر چه هر دو پرنس ویلیام و کیت اند “بسیار درگیر” در کمک به جورج با کار خود را. آنها نیز شده است “قرار دادن مقدار زیادی از فعالیت های شارلوت” و “ساخت زمان برای بازی با لوئیس” اگر آنها را به کمک یک پرستار بچه.

این خورشید که قبلا گزارش شده است که کمبریج بچه ها وقت خود را در بیرون از خانه با باغ در Anmer سالن و آنها اغلب در بالا رفتن از دیوار و نوسان و همچنین به عنوان “استخر شنا” و پرنده نگری. کیت بزرگ تنیس فن و حتی اگر مورد علاقه خود تفرج ویمبلدون, لغو شده است, در این سال او هنوز مطمئن شوید که او می شود به آمار دادگاه ها با بچه ها او را به عنوان او “پخش تقریبا روزانه” با کودکان خود.

این Cambridges شده اند نگه داشتن بچه خود را اشغال شده در صفحه اصلی. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

این Cambridges نیز مشغول به کار از خانه و نشان دادن حمایت خود را برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

شاهزاده ویلیام و کیت ساخته شده تعجب تماس به دو بیمارستان در این هفته ضمن تشکر از آنها را برای کار خود را در خط مقدم در پاسخ به COVID-19 بحران است. این Cambridges همچنین شنیده از پرسنل بیمارستان در مورد تاثیر این ویروس خود را در کار و زندگی.

این Cambridges صحبت با پرسنل پزشکی در بیمارستان برتون در Staffordshire که در آن یک پزشک Amged ال-Hawrani, اخیرا درگذشت پس از ابتلا به ویروس. شاهزاده ویلیام گفت: “ما فقط می خواهم به می گویند از دو نفر از ما چگونه افتخار ما هستند و از همه شما و چگونه شگفت آور شما همه انجام می دهند تحت شرایط شدید. من می دانم که همه شما این را به عنوان شغل خود را و است که شما با آن اما این است که سطح های مختلف و شما در حال انجام یک کار باور نکردنی. کل کشور مفتخر است از شما, با تشکر از شما برای همه چیز شما انجام می دهند و تمام این ساعت شما را با قرار دادن.”

آنها همچنین صحبت با کارکنان در بیمارستان دانشگاه Monklands در North Lanarkshire. دوشس کمبریج گفت: “شما کشیده در تمام انواع از راه های مراقبت از بيماران در مراقبت از خود را تحت چنین شرایط شدید. اما شما همچنین باید قادر به مطمئن شوید که شما حمایت از خودتان و هر یک از دیگر. باید آن را خیلی سخت است اما من خوشحالم که شنیدن این که شما در حال گرفتن همه حمایت شما نیاز دارند.”

دونا ماری McGroarty یک بیماری عفونی شارژ پرستار در بیمارستان دانشگاه گفت: آنها کارکنان بود “افتخار” برای دریافت تماس بگیرید و آن را “کاملا غیر منتظره و تقویت روحیه.”

این Cambridges نیز شرکت در Clap برای ما مراقبین کمپین به اشتراک گذاشته شده و یک عکس از جورج شارلوت و لوئیس به دور از کف زدن برای بیمه خدمات درمانی کارگران است.

کل خانواده سلطنتی است که در WFH روال در حال حاضر از جمله پرنس چارلز و Camilla-پارکر بولز که هنوز ماندن در بال جداگانه در Birkhall پس از شاهزاده ولز آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است. ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ در اقامت در قلعه ویندزور و 93 سال از پادشاه است که در ادامه با هفته مخاطبان با نخست وزیر بوریس جانسون, که همچنین قرارداد COVID-19 از طریق تلفن. ملکه الیزابت نیز ساخت نادر تلویزیونی, آدرس به انگلیسی, مردم در روز یکشنبه شب در کاخ باکینگهام. در حالی که ملکه سوابق سالانه پیام کریسمس هر سال او ساخته شده است که فقط سه نفر دیگر از ویژه آدرس در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>