شاهزاده ویلیام و کیت در حال برنامه ریزی خانواده در جشن Anmer سالن این ماه

prince william kate middleton

مارس یک ماه بزرگ برای شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون. Chris Jackson/گتی ایماژ

کل خانواده سلطنتی است که تمرین های اجتماعی فاصله در حال حاضر به عنوان سلطنتی بریتانیا در ادامه به خود قرنطینه در میان coronavirus بیماری همه گیر. پرنس ویلیام و کیت میدلتون در حال ماندن در نورفولک کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن با پرنس جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی جایی که آنها مشغول به کار از خانه و کمک به آنها دو فرزند ارشد کودکان با مدرسه خود را انتقال به آموزش از راه دور.

حتی اگر آنها خواهید بود به ماندن در درون خود Sandringham اقامت دوک و دوشس کمبریج در یک ماه از جشن جلوتر از آنها این مه. آنها یکشنبه عید پاک فقط در اطراف گوشه در مارس 12, و آن را یک نوع متفاوت از تعطیلات این سال است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده ویلیام و کیت در حال حل و فصل به کار از خانه و سبک زندگی در سالن Anmer

همه از ارشد royals به طور معمول جشن عید پاک در ویندزور و شرکت خدمات در سنت جورج نمازخانه با ملکه الیزابت. این ملکه است که هنوز هم در ویندزور اما پرنس ویلیام و کیت با بچه های خود را در Anmer سالن در حالی که پرنس چارلز است که دوره نقاهت بعد از coronavirus و Camilla-پارکر بولز در Birkhall در اسکاتلند است.

همه سلطنتی در عید پاک خدمات در سال گذشته است. Kirsty Wigglesworth – WPA استخر/گتی ایماژ

در گذشته دوشس کمبریج برنامه ریزی شده را شکار تخم مرغ عید پاک برای بچه های خود را; با توجه به سلامدر سال 2018 کیت گفت: چند کوچک در خارج از کلیسا است که پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت تا به حال سوار بر یک شکار تخم مرغ قبل از آن که صبح تا شاید او را از نو خلق کردن فعالیت در نورفولک—قطعا وجود دارد بیش از اندازه کافی اتاق را وسیع و مستغلات.

شاهزاده ویلیام و کیت اغلب طبخ در خانه خود و فراموش هنر و صنایع دستی را با فرزندان خود در حالی که در Anmer سالن تا شاید آنها یک وعده غذایی بزرگ آنها طرح در حال آماده شدن برای تعطیلات.

عید پاک نیست تنها جشن در افق به عنوان شاهزاده لویی دوم تولد است تا در آینده در مارس 23. این بدان معناست که کیت خواهد ساخت کیک تولد در خانه عنوان ویژه برنامه توت سلطنتی کریسمس بیش از تعطیلات دوشس کمبریج گفت: پخت خبره مری بری که آن را به یک سنت تبدیل شده که او در پخت همه تولد بچه ها رفتار میکند. “من عاشق ساخت کیک و…آن را تبدیل به یک بیت از یک سنت است که یک سنت است که من بماند تا وقتی نیمه شب با مقدار مضحک از مخلوط کیک و شکر و تخم مرغ و من را بیش از حد. اما من آن را دوست دارم.”

شاهزاده لویی تبدیل دو در آوریل 23. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

شاهزاده ویلیام و کیت هم بزرگ سالگرد این ماه به عنوان آنها می شود تجلیل از نه سال از ازدواج در مارس 29.

آن را به دنبال مانند Cambridges خواهد شد از دست رفته یکی از اعضای خانواده تولد این ماه, اگر چه به عنوان ملکه تبدیل 94 در آوریل 21. همه سلطنتی به احتمال زیاد هنوز هم می شود از هم جدا در خانه های مربوطه اما شاید وجود خواهد داشت دیرتر از موقع تولد برای پادشاه. در حالی که Trooping رنگ اتفاق می افتد نیست در فرم معمول آن مطمئنا ملکه الیزابت خواهد شد برخی از نوع از جشن برای روز بزرگ خود را هنگامی که هر کس می تواند دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>