دوک و دوشس کمبریج در حال جشن گرفتن یک نقطه عطف بزرگ که امروز نشانه نه سال پس از خود را رویایی عروسی سلطنتی در مارس 29, 2011.

پرنس ویلیام و کیت میدلتون به طور معمول صرف سالگرد عروسی خود را به بخش خصوصی هر چند آنها تا به حال که در آن سال آنها به حضور سلطنتی درگیری و یا حوادث. در این سال آنها جشن خواهیم نه سال از ازدواج در انزوا در Anmer سالن جایی که آنها بوده ام در مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با فرزندان خود, Prince George, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری به شرح زیر در Meghan را قدم به قدم با ویژه تلویزیون ظاهر

آنها بوده ام در منزل خود دو قدیمی ترین کودکان مشغول نگه داشتن با مقدار زیادی از فعالیت در فضای باز و تعداد زیادی از پخت. مانند بسیاری دیگر شاهزاده ویلیام و کیت را نیز دگرگون و به کار از خانه و زندگی و به نام خود patronages و موسسات خیریه با تماس تصویری.

امروز Cambridges مشترک یک عکس در Instagram account ضمن تشکر از همه برای پیام های ارسال شده در این سالگرد با رجعت عکس از عروسی سلطنتی.

LONDON, ENGLAND - APRIL 29: Their Royal Highnesses Prince William, Duke of Cambridge and Catherine, Duchess of Cambridge kiss on the balcony at Buckingham Palace during the Royal Wedding of Prince William to Catherine Middleton on April 29, 2011 in London, England. The marriage of the second in line to the British throne was led by the Archbishop of Canterbury and was attended by 1900 guests, including foreign Royal family members and heads of state. Thousands of well-wishers from around the world have also flocked to London to witness the spectacle and pageantry of the Royal Wedding.

پرنس ویلیام و کیت میدلتون در بالکن کاخ باکینگهام پس از این مراسم است. جان Stillwell,/گتی ایماژ

شاهزاده ویلیام و کیت گره خورده است گره از نه سال پیش با یک شاهوار مراسم عروسی در کلیسای وستمینستر که با حضور 1,900 مهمان. دوشس کمبریج مشغول به کار از نزدیک با سارا برتون در الکساندر مک کوئین در سفارشی لباس شب عروسی; نهایی با دست تسمه تکه دوزی و نه پا در قطار نازل شد در روز عروسی. کیت, خواهر, Pippa Middleton او ندیمه در حالی که شاهزاده هری بهترین مرد.

دوک و دوشس کمبریج به حال یک روز تمام جشن ها از جمله 600 نفر ناهار در کاخ باکینگهام به میزبانی ملکه الیزابت. کیت تغییر به یک دوم سارا برتون برای الکساندر مک کوئین لباس (این یکی سینه ساتن با sparkly کمر) به صورت منحصر به فرد 300 نفر شب عروسی میزبانی شده توسط پرنس چارلز در کاخ باکینگهام.

و اجازه دهید فراموش نکنید که امروز نیز نشانه نه سال پس از پرنسس اوژنی و شاهزاده بئاتریس ملبس به آنچه که ممکن است بیشترین کاملا bonkers fascinators ما تا کنون دیده ام و همچنین از نه سال پس از یک حساب توییتر اختصاص داده شده به یک Pippa Middleton را derrière.

royals attending the wedding

به طور بالقوه بهترین شاهوار کلاه از زمان ما است. پاسکال لو Segretain/گتی ایماژ

این Cambridges خواهد شد و به احتمال زیاد ارز هدیه عروسی در این سال در خانه خود در نورفولک اگر ما تعجب که چگونه شاهزاده ویلیام احتمالا می تواند شکست دادن اين مادر بزرگ خود را به کیت در سالگرد خود را در سال گذشته است. در Cambridges’ هشتمین سالگرد کیت دریافت عمده افتخار از ملکه الیزابت دوم به عنوان دوشس ساخته شده بود یک کدبانو صلیب بزرگ رویال ویکتوریا سفارش برای خدمات خود را به حاکمیت. این جایزه را شخصا انتخاب شده توسط ملکه; آن را معادل بودن ساخته شده یک شوالیه است.

شاهزاده ویلیام و کیت در حال جشن گرفتن با کودکان خود را در Anmer سالن. امداد طنز/BBC کودکان نیاز دارند/تسکین خنده دار via Getty Images

شاهزاده ویلیام و کیت در حال حاضر جشن کاملا چند خانواده بزرگ رویدادها در حالی که quarantining در نورفولک کشور از جمله شاهزاده لویی’ و ملکه الیزابت جشن های تولد. پس از سالگرد خود را امروز Cambridges یکی دیگر از مهم خانواده نقطه عطف این آخر هفته به عنوان شاهزاده خانم شارلوت چرخش پنج ساله در مارس 2.