پرنس ویلیام و کیت میدلتون را در هفته مشغول جشن و شادی. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

دوک و دوشس کمبریج یکی دیگر از تولد سلطنتی برای برنامه ریزی در Anmer سالن. پرنس ویلیام و کیت میدلتون جوانترین فرزند شاهزاده لویی تبدیل دو در آوریل 23 و Cambridges جشن بزرگ روز با یک جشن در Sandringham کشور در نورفولک, که در آن خانواده از پنج جداسازی میان coronavirus مستند در انگلستان است. در حال حاضر شاهزاده ویلیام و کیت باید دختر خود را از تولد تا آمدن به عنوان شاهزاده خانم شارلوت تبدیل پنج on May 2.

شاهزاده خانم شارلوت تولد جشن خواهد بود کمی متفاوت از دیگر سالها پس از خانواده است که در قرنطینه اما او بیش از حد در مورد آن ناراحت. The Sun گزارش داد که شاهزاده خانم شارلوت خوشحال است تا زمانی که تمام خانواده او وجود دارد برای گفتن “تولدت مبارک” و پدر و مادر او در حال حاضر در بالای سازماندهی زوم ،

همچنین نگاه کنید به: Meghan Markle گرفته شده از راه دور برای اولین دادگاه از او تلخیص طرح دعوی در دادگاه

تمام Cambridges در حال منزوی در Anmer سالن در میان coronavirus مستند. امداد طنز/BBC کودکان نیاز دارند/تسکین خنده دار via Getty Images

شاهزاده ویلیام و کیت باید مرتب گزارش ویژه زوم تماس فقط به عنوان آنها را برای شاهزاده لویی با خانواده و دوستان است. ملکه الیزابت (که خود او زوم جشن تولد در اوایل این ماه) خواهد شد تماس تصویری به آرزوی بزرگ نوه تولدت مبارک; پادشاه است در محل اقامت در قلعه ویندسور با شاهزاده فیلیپ که او نیز به احتمال زیاد پیوستن به در در تماس است. پرنس چارلز و Camilla-پارکر بولز که در Birkhall نیز انتظار می رود برای پیوستن به در در این ویدئو.

شاهزاده ویلیام و کیت شده است مطمئن شوید شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی صرف مقدار زیادی از زمان در خارج از منزل در طول قرنطینه و شاهزاده خانم شارلوت تولد به احتمال زیاد شامل بسیاری از فعالیت های در Anmer سالن واقعا مجلل, حیاط خلوت. بعد از همه محل اقامت خانواده سلطنتی است و یک از 20000 هکتار شاهوار و مستغلات با خصوصی خود را زمین تنیس و استخر شنا.

شاهزاده خانم شارلوت یک جشن تولد بزرگ در آینده. مت Porteous/کاخ کنزینگتون via Getty Images

شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی پخش شده است در بالا رفتن از دیوار, پرنده نگری و حتی تبادل چادر و همچنین شرکت در بسیاری از هنرها و صنایع دستی فعالیت و تعداد زیادی از پخت.

کمبریج کودکان لازم نیست زمان زیادی را صرف خیره شدن به تلویزیون و یا بر روی کامپیوتر به عنوان سلطنتی خبرنگار کتی elizabeth banks گفت OK مجله که “کیت است که معمولا بسیار سخت در زمان روی صفحه نمایش و نگه می دارد آن را به حداقل” و “آنها رو صعود فریم نوسانات و یک استخر و هر یک از این کودکان مسئول خود را کمی پچ از باغ آشپزخانه.”

دوشس کمبریج گفته است که آن را تبدیل به یک سنت خانوادگی است که او شب قبل از هر کسی تولد پخت کیک خودش تا شاهزاده خانم شارلوت می توانید انتظار یک درمان ویژه هنگامی که او از خواب بیدار در روز شنبه.

شاهزاده خانم شارلوت, پرنس جورج و پرنس Louis شده اند صرف بیشتر وقت خود را خارج. سمیر حسین/WireImage

شاهزاده ویلیام و کیت معمولا انتشار عکس های جدید از کودکان خود را در افتخار تولد خود را برای شاهزاده لویی بزرگ روز Cambridges نشان داد شایان ستایش مجموعه ای از عکس هایی که کیت در زمان خودش با کمی سلطنتی تحت پوشش در رنگین کمان رنگ. امیدوارم آنها انتشار برخی از جرقه بزند از شاهزاده خانم شارلوت در مارس 2.

شاهزاده خانم شارلوت تولد نیست تنها رویداد بزرگ برای Cambridges این هفته است. پرنس ویلیام و کیت سالگرد عروسی است تا در آینده در مارس 29 و آنها جشن خواهیم نه سال از ازدواج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im