شاهزاده هری و Meghan Markle سیاسی توسط مخفیانه حمایت از Facebook تحریم

هر چند اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا به شدت دستور به هدایت و روشنی از هر چیزی که مربوط به سیاست به نظر می رسد که شاهزاده هری و Meghan Markle با استفاده از خروج خود از سلطنت به شکستن از سنت و حمایت از رشد Facebook تبلیغات تحریم.

با توجه به Axiosمنابع متعدد ادعا کرده اند که دوک و دوشس ساسکس خصوصی مشغول به کار و حمایت از #stophateforprofit مبارزات انتخاباتی. یکی از رئیس طرح از مبارزات انتخاباتی شده است برای متقاعد کردن تبلیغ برای تحریم Facebook بیش از آن نفرت سخنرانی سیاست.

“در طول چند هفته گذشته این زوج را تشویق مدیران در سراسر جهان به ایستادگی در همبستگی با یک ائتلاف از حقوق مدنی گروه های مانند NAACP رنگ تغییر و ضد افترا لیگ آغاز شد که اصرار بازاریابان برای توقف خرید تبلیغات در Facebook از طریق جلوگیری از نفرت برای کمپین دو هفته پیش” Axios نوشت: به نقل از یک منبع که از نزدیک با دوک و دوشس.

“جدید خود را غیر انتفاعی Archewell را در قسمت متمرکز می شود در مناطق دیجیتال اعتماد و تندرستی با توجه به منبع با همکاری نزدیک با این زن و شوهر در ساختمان سازمان” خروجی رسانه ها اضافه شده است.

ساسکس-پشتیبانی از تحریم به نظر می رسد به کار کرده اند, به عنوان غول تکنولوژی شده است هولناک بیش از دو هفته گذشته با مطبوعات بد است که باعث شده قیمت Facebook سهام به نازل شدن.

علاوه بر این چندین شرکت تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از تبلیغات در رسانه های اجتماعی پلت فرم. رئیس در میان آنها است Unilever یکی از بزرگترین تبلیغ است. پس از تبلیغات شرکت اعلام کرد تا پایان قرارداد خود را با Facebook سهام کاهش یافت 8.3 درصد بزرگترین افت برای این شرکت در سه ماه (هر بلومبرگ).

prince harry and meghan markle at endeavour awards
  جف اسپایسر / گتی ایماژ

به عنوان یک نتیجه, Facebook, مدیر عامل و موسس مارک زوکربرگ اعلام کرد که پلت فرم خواهد شروع به اضافه کردن یک لینک هدایت کاربران به اطلاعات رای دهندگان hub برای همه پست های مربوط به انتخابات آینده.

“بدون استثنا وجود دارد برای سیاستمداران در هر یک از سیاست های من اعلام کرد امروز در اینجا” زوکربرگ گفت: از این تغییرات است.

در ضمن زوکربرگ گسترش این شرکت تعریف از گفتار نفرت.

در گزارش جدید آمده به عنوان redheaded شاهزاده و سابق لباس بازیگر نقش مکمل زن را به طور مشابه شده است هدف از تبلیغات منفی طی هفته گذشته.

یک کتاب جدید در زن و شوهر, عنوان, Meghan و هری: داستان واقعی ادعا کرد که شاهزاده هری “احساساتی” که همسر خود را به حال خود بیگانه او را از تمام دوستان خود را.

علاوه بر این یکی دیگر از گزارش خود ادعا کرد که شاهزاده چارلز بود که در تلاش برای صندوق برای جفت ارز با توجه به کاهش درآمد خود را از دوک و مستغلات با توجه به COVID-19 مربوط به مستندات همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>