شاهزاده هری که احساس دلتنگ در لس آنجلس

prince harry

شاهزاده هری که احساس کمی از تب کابین در حال حاضر. فرانک ون بیک/خبرگزاری گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس ساخته شده و یک تصمیم بزرگ در اوایل سال جاری به عنوان آنها نیت خود را اعلام کرد به قدم به عقب به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. شاهزاده هری و Meghan Markle در نهایت مهاجرت از خود را به طور موقت جزیره ونکوور اقامت به لس آنجلس در ماه مارس به عنوان آنها شروع به خود را در پست جدید-سلطنتی زندگی می کند اما تنظیم نشده است به عنوان بدون درز به عنوان آنها می خواهم امیدوار است عمدتا به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس که در آمار تقریبا دقیق زمان آنها به کالیفرنیا نقل مکان کرد.

مانند بسیاری از جهان پرنس هری, و Meghan بیشتر در گیر شده در مستند و قادر به دیدن بسیاری از خانواده و دوستان که در نزدیکی زندگی می کنند هر چند آنها نگه داشته ام مشغول کار بر روی غیر انتفاعی بنیاد Archewell و با تمرکز توجه خود را در زندگی مهم نیست و مهم نژادی و عدالت اجتماعی مسائل.

همچنین نگاه کنید به: کیت میدلتون روایت یک فیلم خاص برای ویمبلدون امسال

prince harry meghan markle

شاهزاده هری و Meghan Markle نقل مکان به لس آنجلس در ماه مارس درست در این زمان coronavirus بیماری همه گیر در حال رشد بود به یک مسئله بزرگ است. Karwai Tang/WireImage

Meghan است طبعا هیجان زده می شود در شهر لس آنجلس و مادر او Doria Ragland است بنا به گزارش ها نقل مکان کرد و با Sussexes در بورلی هیلز خانه و کمک کردن با مورچه.

شاهزاده هری با این حال هنوز در حال مبارزه با این تعدیل با توجه به اندی Tillet و Dyland Howard نویسندگان Royals در جنگ: در داخل داستان هری و مگان تکان دهنده تقسیم با کاخ ویندزوردر آفتاب. Coronavirus همه گیر است تشدید چالش های, به عنوان او را از داشتن یک زمان خشن بودن خیلی دور از خانواده اش به خصوص پدرش پرنس چارلز که آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر بازیافت و همچنین مادر او ملکه الیزابت.

همه گیر بنا به گزارش یاد دوک ساسکس که “چارلز و ملکه نیست برای رفتن به اطراف برای همیشه” و او احساس “غرق گناه” است که او را قادر به اطراف آنها را در این زمان. سفر است که هنوز هم بسیار روی حیله و تزویر با توجه به همه گیر بنابراین روشن نیست که شاهزاده هری قادر خواهد بود به عقب بر گردیم در سراسر تالاب بعدی. شاهزاده هری نیز گزارش صحبت با شاهزاده ویلیام در مورد مسائل مربوط به او و مگان رو در لس آنجلس به خصوص امنیت و حریم خصوصی در حوادث و برادر خود نگران است در مورد رفاه و ایمنی.

آن را قابل فهم او را از دست رفته خانواده خود را بیش از حد معمول در حال حاضر. Chris Jackson / Clarence House via Getty Images

شاهزاده هری هم یک بیت از “cabin fever” و در حالی که لس آنجلس آغاز شده بود به باز کردن زیر coronavirus مستند موج اخیر COVID-19 مورد منجر به جدید احتیاطی و فرماندار دستور داده است تا میله به تعطیل یک بار دیگر. اگر موارد همچنان به رشد, این احتمال وجود دارد که Sussexes همراه با بقیه از شهرستان و دولت خواهد بود به ماندن در داخل یک کمی طولانی تر است.

یک بار مستند آسانسور Sussexes قادر خواهد بود برای رسیدن به بیشتر از یک روال و مگان امیدوار است شوهر او را “عشق زندگی جدید خود را” هنگامی که همه چیز شروع به بازگشت به حالت عادی به طوری که آنها می توانند به پیاده روی بروید, اویختن با دوستان سر به ساحل و تنظیم به زندگی جدید خود را. آنها گزارش شده فکر کردن در مورد چگونه آنها را رسما بازگشت به چشم های عمومی در آینده بسیار نزدیک و به تازگی امضا شده با هری واکر آژانس برای درگیری های زبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>