شاهزاده هری در انگلستان برای نهایی خود را سلطنتی درگیری

prince harry travalyst

شاهزاده هری در انگلستان اندرو میلیگان-WPA استخر/گتی ایماژ

دوک ساسکس ساخته شده همانند بازگشت به انگلیس و او شروع به پریدن کرد و حق را به اولین نامزدی. شاهزاده هری در لندن وارد از طریق یک پرواز تجاری در اوایل این هفته sans Meghan Markle و مورچه در آماده سازی خود را برای دور نهایی رسمی سلطنتی ظاهر. او نمی ماند قرار دادن بیش از حد طولانی هر چند او به عنوان رهبری به اسکاتلند شب گذشته.

شاهزاده هری در زمان سازگار با محیط زیست لندن شمال شرقی قطار راه آهن به ادینبورگ به عنوان پایدار سفر ابتکار Travalyst شرکت میزبانی یک اکوتوریسم اجلاس در اسکاتلند سرمایه است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان با توجه به مالیبو عمارت با یک ستاره شجره نامه

شاهزاده هری راه اندازی Travalyst در ماه سپتامبر با شرکای مانند Booking.com مشاورین ویزا و Skyscanner. Travalyst را تشویق می کند سازگار با محیط زیست دوستانه و فرهنگی-سفر آگاهانه در صنعت گردشگری و با هدف حمایت از مردم محلی حفاظت از حیات وحش و جلوگیری از آسیب های زیست محیطی.

دوک ساسکس راه اندازی Travalyst در ماه سپتامبر. Chris Jackson/گتی ایماژ

شاهزاده هری باز ادینبورگ رویداد با یک سخنرانی و قبل از او در زمان این مرحله میزبان عایشه Hazarika گفت: نمایندگان که او “روشن ساخته است که ما همه فقط به او هری” با توجه به سلام.

“همه ما از دیدن یک آینده که در آن مردم قادر به گرفتن تعطیلات و سفرهای است که, اجتماعی, محیط زیست و منافع اقتصادی برای جوامع و مقصد ساخته شده است در” دوک ساسکس به حضار گفت. “بر اساس تحقیقات ما وجود دارد افزایش میل به این نوع از سفر—و ما می خواهیم آنها را به یک واقعیت برای همه, اما ما نمی توانیم آن را بدون کمک شما.”

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال آماده سازی خود برای نهایی خود را در درگیری های رسمی به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. علامت Cuthbert/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

شاهزاده هری و Meghan راه اندازی Travalyst قبل از پله به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی اما به نظر می رسد Sussexes ادامه خواهد درگیر با این طرح است. در سال گذشته شاهزاده هری اذعان به اختلاف نظر خود و Meghan خود کربن به عنوان Sussexes مواجه واکنش شدید پس از گرفتن چندین خصوصی هواپیما پرواز (آنها همچنین بنا به گزارش ها در زمان یک جت خصوصی به میامی در این سال). دوک ساسکس قبلا توضیح داد که در حالی که او صرف بیشتر عمر خود را در سفر تجاری وجود دارد شرایط منحصر به فرد که در آن خانواده خود ایمنی است که در اولویت است.

شاهزاده هری بعدی برنامه ریزی نامزدی یک جلسه در Abbey Road Studios with Jon Bon Jovi اما روشن نیست که دقیقا Meghan است ساخت راه خود را در بازگشت به انگلستان دوشس ساسکس گزارش شده است که هنوز هم در جزیره ونکوور با مورچه, اما او قطعا توان ساخت سفر در سراسر تالاب به زودی—دوک و دوشس ساسکس حضور در تلاش صندوق جوایز هم در مارس 5, و کاملا چند از رویدادهای برنامه ریزی شده با دیگر اعضای خانواده سلطنتی قبل از آنها به مرحله از وظایف سلطنتی مارس 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>