شاهزاده هری به شرح زیر در Meghan را قدم به قدم با ویژه تلویزیون ظاهر

شاهزاده هری ثبت ویژه مقدمه برای ‘توماس & دوستان است.’ هانا مک کی – WPA استخر / Gettyimages

حتی اگر Meghan Markle سلطنتی با تجربه بازیگری او در حال حاضر زیر را در جای پای او را. شاهزاده هری ثبت یک معرفی ویژه رویال-مضمون سالگرد 75 قسمت از توماس و دوستانو آن را در Netflix بکشد در آغاز ممکن است.

در مقدمه پرنس هری فیلم برداری شده است نشستن در یک شطرنجی صندلی او به عنوان خوانده شده از یک کتاب در مورد آموزش; با توجه به سی ان ان آن ثبت شده بود در ماه ژانویه قبل از دوک و دوشس ساسکس رسما کناره گیری خود را از سلطنتی نقش و نقل مکان به لس آنجلس.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده ویلیام و کیت در حال حاضر سازماندهی شاهزاده خانم شارلوت زوم تولد

prince harry and meghan markle rent los angeles mansion

دوک ساسکس فیلم برداری cameo قبل از نقل مکان به لس آنجلس. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

این قسمت با عنوان “Thomas & Friends: The Royal موتور” ویژگی های شخصیت از جمله پرنس چارلز و ملکه الیزابت به عنوان شخصیت های متحرک; آن را می گیرد وقتی که شاهزاده ولز بود. داستانی, داستان تمرکز دارد بر روی توماس ” ملاقات با قطار سلطنتی به نام دوشس لافبورو ابراز شده توسط رزاماند پایک با ملکه الیزابت و پرنس چارلز به عنوان مسافر.

“‘توماس موتور تانک’ شده است به یک آرامش چهره آشنا برای بسیاری از خانواده ها بیش از 75 سال گذشته—سرگرم کننده آموزش و الهام بخش کودکان در مورد مسائل مهم از طریق داستان های هیجان انگیز و شخصیت” هری پاتر و شاهزاده گفت: در بیانیه ای در انواع. “من قطعا باید خاطرات رو به رشد با ‘توماس و دوستان و حمل و نقل به مکان های جدید را از طریق ماجراهای خود را.”

شاهزاده هری با یک طرفدار واقعی; به خورشید اشاره او انجام توماس موتور تانک کوله پشتی به اولین روز مهد کودک در سال 1987.

شاهزاده هری پذیرش نقش در ازای اهدای ساخته شده برای موسسه خیریه در یک بیانیه مطبوعاتی. به طور مشابه, چند ماه پیش, مگان روایت دیزنی فیلم فیل و تمام هزینه های رفت و به فیل بدون مرز.

شما نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی برای دیدن شاهزاده هری شاهوار cameo به عنوان قسمت ویژه برای اولین بار در Netflix بکشد ایالات متحده در مارس 1 و در کانال 5 را میلک شیک را در بریتانیا در مارس 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>