شاهزاده هری و مگان امنیت در خود کانادا سفر هزینه بیش از $40,000

prince harry meghan markle

شاهزاده هری و Meghan Markle امنیت هزینه ها در طول زمان خود را در کانادا می آیند و به بیش از $40,000. آرتور ادواردز – استخر/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر حل و فصل را به خانه جدید خود را در کالیفرنیا اما قبل از آنها به لس آنجلس نقل مکان آنها صرف یک تکه بزرگ از زمان در کانادا.

سال گذشته پرنس هری, و Meghan Markle در زمان کمی سلطنتی استراحت و صرف تمامیت خود را از وظایف رسمی در یک عمارت در جزیره ونکوور جایی که آنها لذت می برد برخی از کیفیت هم خانواده با فرزند خود مورچه. این Sussexes صرف حدود شش هفته وجود دارد قبل از پرواز بازگشت به انگلستان و رها کردن بزرگ خود اعلام کرد که آنها در نظر گرفته شده به مرحله به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال به تعویق انداختن Archewell راه اندازی تا سال آینده

شاهزاده هری و مگان تنها صرف یک زمان کوتاه در انگلستان قبل از آنها jetted بازگشت به جزیره ونکوور جایی که آنها باقی ماند تا زمانی که در حال حرکت به Meghan شهر لس آنجلس است. اما در حال حاضر وقت خود را در کانادا است که در اخبار یک بار دیگر و به طور خاص تر هزینه امنیتی خود را در طول زمان خود را در جزیره ونکوور.

با توجه به صفحه ششاسناد و مدارک فدراسیون فوتبال در کانادا مالیات دهندگان فدراسیون اسناد و مدارک به دست آمده است که نشان می دهد که مالیات دهندگان کانادایی صرف بیش از $40,000 (به دلار آمریکا) حفاظت از Sussexes از 18 نوامبر سال 2019 از طریق ژانویه 19 سال 2020 است. هزینه های واقعی ممکن است حتی بالاتر از این مقدار تنها شامل اضافه کاری, سفر, وعده های غذایی, incidentals و امکانات رفاهی برای Royal Canadian Mounted Police حفاظت و نمی فراگیر از حقوق خود را.

دوک و دوشس ساسکس صرف چند هفته در کانادا قبل از آنها به لس آنجلس نقل مکان. دانیل LEAL-OLIVAS – WPA استخر/گتی ایماژ

وجود دارد برخی از جنجال بر سر چه کسی می تواند جای پای این لایحه برای امنیت خود در حالی که در کانادا این کشور موظف به تامین امنیت پس وپیش Sussexes به عنوان آنها به رسمیت شناخته شده در سطح بین المللی به عنوان افراد حفاظت. که تعهد به پایان رسید اما زمانی که Sussexes رسما پا را از سلطنتی نقش در پایان ماه مارس. این Sussexes’ کانادا حفاظت در واقع متوقف شده در مارس 14, هر چند که زمانی که شاهزاده هری و مگان ساخته شده حرکت خود را به کالیفرنیا. این نیز مهم است به یاد داشته باشید که Sussexes قطعا نیاز به حفاظت از آنها را دریافت کرده ام تهدیدات و تجربه مسائل امنیتی جدی در طول سال از جمله حوادث اخیر در لس آنجلس.

همیشه از شاهزاده هری و Meghan نشان داد آنها پله پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و دیگر نمایندگی از ملکه در ظرفیت رسمی وجود داشته است, سوال در مورد چه کسی خواهد پرداخت برای امنیت خود از جمله در حال حاضر که آنها ساکن لس آنجلس است. شاهزاده هری و مگان روشن ساخته است که آنها قصد دارند به لحاظ مالی مستقل در حال حاضر و در حالی که شایعاتی وجود دارد که شاهزاده چارلز بود که جای پای این لایحه برای هزینه های Sussexes در واقع شخصا پرداخت جدید خود را تیم امنیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>