شاهزاده هری و مگان رفت و به خانواده سلطنتی مورد علاقه هتل لندن

prince harry meghan

دوک و دوشس ساسکس ساخته شده خود را همانند بازگشت به لندن است. سمیر حسین/WireImage

دوک و دوشس ساسکس پیوست در لندن روز گذشته به عنوان Meghan Markle پرواز به انگلستان از کانادا برای پیوستن به شاهزاده هری. این Sussexes هستند در سراسر تالاب به عنوان آنها شروع به انجام نهایی خود را در درگیری های رسمی به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس است.

شاهزاده هری و مگان آغاز شده وقت خود را در لندن در شاهوار راه به عنوان آنها تصمیم گرفتند برای یک ناهار خصوصی در رویال-محبوب hotel in Belgravia این گورینگ. دوک و دوشس ساسکس خال خال شد ترک هتل به صورت جداگانه و در حالی که برخی از شروع به پریدن کرد به این نتیجه رسید که Sussexes باید اقامت در گران نقطه به جای Frogmore کلبه آنها در واقع فقط وجود دارد برای یک وعده غذایی در هر هارپر بازار.

همچنین نگاه کنید به: Meghan Markle در لندن برای او آخرین سلطنتی حوادث

پنج ستاره هتل گورینگ باز در سال 1910 و آن را مورد علاقه هر دو ملکه الیزابت و کیت میدلتون. او اعلیحضرت گزارش میزبان خصوصی پارتی کریسمس برای اعضای ارشد کارکنان خود در این هتل هر سال او به هتل رویال حکم برای مهمان نوازی و خدمات در سال 2013. این تنها زمان او داده سلطنتی که مهر تایید به یک هتل.

کیت میدلتون به عنوان گورینگ شب قبل از عروسی سلطنتی. کریستوفر Furlong/گتی ایماژ

دوشس کمبریج نیز از طرفداران گورینگ; او بررسی می شود به هتل به صرف شب وجود دارد قبل از ازدواج پرنس ویلیام در سال 2011. کیت ماند در 1,482 فوت مربع سوئیت رویال با مادر و خواهر و دوشس کمبریج بازگشت به هتل در سال 2015 برای بازگشایی.

شاهزاده هری و Meghan روز پایان ندارد با ناهار خود را; این زن و شوهر ساخته شده خود مشترک ظاهر پس از اعلام تصمیم خود را به مرحله بازگشت به عنوان ارشد خانواده سلطنتی به عنوان آنها با حضور در تلاش صندوق جوایز شب گذشته که در آن Meghan عینک آبی روشن ویکتوریا بکهام لباس و شاهزاده هری ملبس به یک هماهنگی نیروی دریایی کت و شلوار و کراوات.

prince harry meghan

شاهزاده هری و Meghan Markle رهبری به تلاش صندوق جوایز شب گذشته. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

ساسکس تور خداحافظی همچنان بیش از آخر هفته به عنوان آنها حضور Mountbatten جشنواره موسیقی در روز شنبه به علاوه ایجاد چه چیزی می تواند خود را نهایی مشترک ظاهر در کشورهای مشترک المنافع روز خدمات در روز دوشنبه. مگان نیز گزارش انجام خصوصی و حمایت های مربوط به جلسات در حالی که او در لندن و حتی اگر آن را در حال نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند در حال حاضر او می رود به ایجاد یک ظاهر برای روز جهانی زن در 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>