شاهزاده هری و مگان تعجب یکدیگر را با شیرین ترین هدیه سالگرد

شاهزاده هری و Meghan Markle جشن دو سال از ازدواج این هفته است. سمیر حسین/Samir حسین/WireImage

دوک و دوشس ساسکس جشن دومین سالگرد عروسی در مارس 19, با یک روز آرام در خانه جدید خود را در بورلی هیلز با پسر خود, مورچه.

شاهزاده هری و Meghan Markle که زیر اجتماعی فاصله و قرنطینه توصیه هایی در لس آنجلس در زمان بعد از هر نوع کار به طوری که آنها نمی باید هر گونه جلسات تماس و یا زوم و به جای آن لذت می برد و هم خانواده. فقط به خاطر اینکه آنها تحت مستند و می خواستم به نگه داشتن آن پایین کلید به این معنا نیست که نیست یک جشن, اگر چه به عنوان شاهزاده هری و مگان رد و بدل سوپر هدیه عاشقانه.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال گذراندن $22,000 یک ماه در Frogmore کلبه بازپرداخت

دوک و دوشس ساسکس گره خورده است گره دو سال پیش. بن STANSALL – WPA استخر/گتی ایماژ

Meghan طراحی یک کارت ویژه برای شوهرش بنا به Us Weekly, و نوشت: “زیبا, احساساتی, پیام داخل ابراز عشق خود را برای او.” دوشس ساسکس با استعداد است calligrapher; هنگامی که او فقط گرفتن آغاز شده به عنوان یک بازیگر سال پیش او کار پاره وقت به عنوان یک calligrapher و او را حفظ کسانی که مهارت های خود را با دست خط بی عیب و نقص است که ما دیده ایم چند بار در طول سال پس مطمئنا این کارت برای شاهزاده هری یک کار درست از هنر است.

دوک ساسکس نیز تعجب همسر خود را با ملاحظه هدیه از جمله یک “بزرگ” دسته گل رز (شاید او در مورد علاقه اش peonies بیش از حد) و همچنین به عنوان یک حلقه. شاهزاده هری نیز به Meghan یک حلقه برای اولین سالگرد خود را; او مخفیانه کار می کرد با معروف طلا و جواهر, Lorraine Schwartz در یک حلقه است که با نصب birthstones برای پرنس هری, Meghan و مورچه.

Meghan معمولا می پوشد حلقه نامزدی, حلقه عروسی و حلقه شاهزاده هری استعداد او برای اولین سالگرد خود را, و در حال حاضر او یک چهارم. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

شاهزاده هری و مگان تا به حال پر حادثه دو سال پس از آنها گره خورده است گره در سنت جورج نمازخانه. آنها نقل مکان کرد به Frogmore کلبه استقبال مورچه به جهان و سپس در اوایل سال جاری پایین پا را از سلطنتی نقش و مهاجرت از انگلستان به شمال امریکا که در آن آنها در حال حاضر حل و فصل کردن در لس آنجلس. آنها در حال حاضر زندگی در Tyler Perry وسیع عمارت بورلی هیلز, اما آنها هنوز هم در شکار خود را برای خانه دائمی در سواحل غرب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>