شاهزاده هری و Meghan Markle پسر مورچه گزارش شده است که شروع به گفتن اولین کلمات خود

شاهزاده هری و Meghan Markle پسر مورچه که جشن اولین تولد ماه گذشته است و ظاهرا شروع به صحبت کنید. با توجه به منابع که صحبت با Us Weekly, مورچه در حال حاضر یک زن و شوهر از کلمات زیر کمربند خود را.

“او گفت: چند کلمه مانند” دادا,’ ‘مادر’ ‘کتاب’ و ‘سگ'” منبع توضیح داد.

این منبع همچنین توضیح داد که مورچه بود و علاقه خاص برای مخفی کردن و به دنبال و با بلوک های ساختمان.

مگان و هری استقبال مورچه در ماه مه سال 2019 و خودی را مورد بحث و فراست خود را در گذشته است. در ماه نوامبر سال گذشته یک منبع آگاه گفت: ما که مورچه بود “قوی” کودک که او نیز “فوق العاده هوشمند.” که در آن نقطه او در حال حاضر می تواند بنشیند و بدون هر گونه حمایت و رول بیش از. او تا به حال هنوز ترک خورده صحبت کردن و یا خزنده است, اما او در حال کار سخت بر روی هر دو. در آن زمان به خودی پیش بینی شده است که او اولین کلمه خواهد بود “دادا.”

“وقتی هری پیاده به اتاق مورچه آنقدر هیجان زده او قرار می دهد اسلحه خود را خارج راه خود گفت: ‘من را انتخاب کنید تا!’ شما می توانید بگویید مورچه را برای رفتن به یک پروانه اجتماعی. او در شاد ترین زمانی که او در اطراف مردم” این منبع گفت.

این منبع همچنین افزود که مورچه بود مبارک عزیزم که به ندرت گریه کرد و گفت که او نمی نیازمندان است. او لذت می برد که سرگرم و امثال “مشارکت و تعامل با مردم است.”

مورچه شد بنا به گزارش یکی از زن و شوهر دلایل اصلی برای خروج خانواده سلطنتی. به گفته یک منبع صحبت با پست آنلاین(از طریق اکسپرس), مگان احساس که او نمی تواند مادر که او می خواست می شود در حالی که زندگی در داخل محدوده زندگی سلطنتی. ظاهرا مگان نیز نگران استرس و اضطراب است که مورچه را احساس اگر او به عنوان یک عضو از خانواده است.

زن و شوهر اعلام کرد که آنها خواهد بود ترک خانواده سلطنتی در ابتدای سال ساخته شده و این حرکت از کانادا به آمریکا در ماه مارس است. آنها ساخته شده است به حرکت در میان شیوع کروناویروس شده اند و به دنبال اقامت دائم در لس آنجلس بوده است.

در حالی که آنها در خانه شکار, زن و شوهر است که بنا به گزارش ماندن در Tyler Perry عمارت در شهرستان. این زن و شوهر می داند پری از طریق اپرا که هری در حال کار با یک سری در مورد بهداشت روانی برای تلویزیون اپل+. این عمارت گسترده اموال و گسترده حضور امنیتی شد و به احتمال زیاد ویژگی های جذاب برای زن و شوهر که خود نیز روشن ساخته است که آنها به سمت چپ خانواده سلطنتی در بخشی به دلیل آنها می خواستند به سرب خصوصی تر زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>