شاهزاده هری و Meghan Markle رسما خروج سلطنتی زندگی

prince harry meghan

شاهزاده هری و Meghan Markle شروع فصل بعد خارج از خانواده سلطنتی امروز. سمیر حسین/WireImage

پس از ماه ها برنامه ریزی و مذاکرات پرنس هری, و Meghan Markle خود را آغاز کردند انتقال به غیر سلطنتی زندگی امروز است.

دوک و دوشس ساسکس کردم یک سر شروع به پیچیدن چند final سلطنتی رشته های دیروز, به عنوان آنها به آنچه که انتظار می رود به نهایی خود را در پست خود SussexRoyal Instagram account. شاهزاده هری و مگان آیا نوشتن در این پست که آنها “نگاه به جلو به اتصال مجدد” به زودی تا شاید جدید IG حساب در آثار.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در نهایت حرکت خود را به لس آنجلس

شاهزاده هری و مگان نیز گزارش امضای کردن از خود SussexRoyal.com سایت. از امروز شروع آنها دیگر کار را برای خانواده سلطنتی, به طوری که آنها می توانید استفاده نمی سلطنتی “نام تجاری” در هر یک از آنها بازاریابی شخصی و نه می تواند آنها با استفاده از خود والاحضرت عناوین. علاوه بر این آنها می توانند به نمایندگی ملکه الیزابت در هر ظرفیت رسمی. پس خود را Instagram و سایت هر دو عبارتند از “سلطنتی” در عنوان آن را به احتمال زیاد آنها شروع تازه با کمتر شاهوار رسانه های اجتماعی دسته.

کاخ باکینگهام دیگر نمی خواهد اظهار نظر در رسانه ها سوالات در مورد هری پاتر و شاهزاده و مگان; در عوض, Sussexes’ ارتباطات در حال حاضر به کار گرفته شده توسط ایالات متحده مبتنی بر آفتاب ساکس و بریتانیا بر اساس جیمز هولت.

شاهزاده هری و مگان ساخته شده یک حرکت بزرگ قبل از رسمی دوره گذار به آنها نقل مکان از جزیره ونکوور تا لس آنجلس که بدان معنی است که آنها به زندگی در کشورهای مشترک المنافع کشور دیگر. شده اند وجود دارد شایعات در مورد Sussexes رفتن به کالیفرنیا برای سال, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش دادند شاهزاده هری و مگان به مورچه به L. A. زودتر از برنامه ریزی شده.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در رویال حرکت می کند به عنوان او در توئیتر خود نوشت که ایالات متحده آمریکا نمی خواهد پرداخت هزینه برای Sussexes امنیت. او به نظر می رسد برای بدست جلوتر از خود را به عنوان Sussexes’ سخنگوی گفت که شاهزاده هری و مگان هرگز قصد دارد به درخواست دولت آمریکا از منابع امنیتی و این که “بخش خصوصی تامین می شود برنامه های امنیتی ساخته شده اند.”

prince harry meghan move to los angeles

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر نقل مکان به لس آنجلس. سیمون Dawson – WPA استخر/گتی ایماژ

یک ساسکس سخنگو همچنین گفت که شاهزاده هری و مگان “ترجیح می دهم که در فوری هفته ها و ماه ها تمرکز باقی می ماند در واکنش جهانی به COVID-19” در سی ان ان. “اما ما می دانیم وجود دارد برجسته سوالات مربوط به آینده خود را فراتر از خانواده خود انتقال مهلت است.”

“دوک و دوشس ساسکس را صرف چند ماه آینده با تمرکز بر خانواده خود و در ادامه به انجام آنچه آنها می توانند با خیال راحت و خصوصی برای حمایت و کار با آنها از قبل موجود خیریه تعهدات در حالی که در حال توسعه آینده خود را به سازمان های غیر انتفاعی.”

آنها در حال حاضر شروع به برنامه ریزی برای آینده هر چند که آنها به تازگی استخدام Catherine St. Laurent, که قبلا به طور مستقیم برای ملیندا گیتس در, بیل و ملیندا گیتس به عنوان رئیس جدید کارکنان.

در حالی که پرنس چارلز که در حال حاضر برای خروج از انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus نیز توافق برای ادامه حمایت از Sussexes به برخی از درجه خود را از طریق خصوصی املاک دوک کورنوال پرنس هری, و Meghan نیاز برای تولید درآمد در حال حاضر که آنها تمام وقت سلطنتی و آنها هر دو به کار رفته در حال حاضر.

prince harry and meghan leaving archie in canada

دوک و دوشس ساسکس شروع خود را غیر سلطنتی زندگی با مورچه در کالیفرنیا است. استخر/Samir حسین/WireImage

دوک ساسکس در حال حاضر به اتمام فرصت صحبت با بانک ها و دوشس ساسکس روایت یک فیلم دیزنی در ازای اهدای خیریه به فیل بدون مرز.

حتی اگر Sussexes در حال حاضر مستقر در لس آنجلس, آنها هنوز هم می خواهید یک انگلیس حضور. آنها انتظار می رود به پرواز در سراسر تالاب برای شاهزاده بئاتریس و به طور بالقوه Trooping رنگ اما هر دو حوادث شده اند تا حد زیادی لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها با این حال بنا به گزارش امید به ساخت یک خانه در Cotswolds و آنها در حال برنامه ریزی در بازدید از ملکه در Balmoral با مورچه در طول تابستان به عنوان طولانی به عنوان آن را امن برای سفر پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>