شاهزاده هری و Meghan Markle جدید هم اتاقی در لس آنجلس

prince harry meghan markle doria ragland

Doria Ragland نقل مکان کرد و به شاهزاده هری و Meghan Markle را در بورلی هیلز خانه. بن Stansall – WPA استخر/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس جدید هم اتاقی در لس آنجلس. شاهزاده هری و Meghan Markle شده است زندگی در تایلر پری وسیع بورلی هیلز عمارت با یک پسر ساله, مورچه و همیشه از آنها منتقل به سواحل غرب است.

این Sussexes داشته اند تا حدودی از روی حیله و تزویر انتقال به لس آنجلس و در حال حاضر برخورد با چند مسائل امنیتی در خانه خود را. آنها نکرده اند قادر به دیدن خود در لس آنجلس بر اساس دوستان و خانواده بسیار توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند Meghan مادر Doria Ragland نمی زندگی می کنند بیش از حد دور در این شهر است. اما در حال حاضر آنها شاهد خواهید بود یک کل خیلی بیشتر از Doria به عنوان او بنا به گزارش رسیده به نقل مکان کرد Sussexes’ اقامت.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان با تمرکز بر عدالت نژادی و سیاه زندگی ماده

Doria است کمک کردن به عنوان یک “غیر رسمی پرستار بچه” در هر یک از خورشیدو کمک به Sussexes تنظیم به زندگی جدید خود را در سراسر تالاب. او حل و فصل را به خود مجموعه جداگانه به طوری که او تا به مقدار زیادی از فضا برای خودش.

royal wedding

Meghan فوق العاده با مادر او. استیو پارسونز/گتی ایماژ

Meghan است و البته هیجان زده به مادر خود را در اطراف. شاهزاده هری هم گزارش شده است “درخشان” ارتباط با او مادر در قانون است.

شاهزاده هری و مگان آورده اند Doria با آنها زندگی می کنند قبل از اینکه به عنوان Meghan مادر نیز نقل مکان کرد و با Sussexes در ویندزور منزلگاه Frogmore کلبه مدت کوتاهی قبل از تولد مورچه و او در آنجا ماند برای یک بیت برای کمک به با کوچکترین Sussex.

prince harry meghan markle

شاهزاده هری و مگان هنوز هم در شکار برای دائمی لس آنجلس صفحه اصلی. سمیر حسین/Samir حسین/WireImage

این Sussexes برنامه ریزی نیست در Doria ترک در هر زمان به زودی, حتی زمانی که آنها را حرکت در خارج از پری اقامت. شاهزاده هری و Meghan شده اند جستجو برای یک خانه دائمی پایگاه در سواحل غرب از جمله خوابگاه در جای دیگر در بورلی هیلز به عنوان به خوبی به عنوان خواص در Brentwood, Pacific Palisades و Bel Air. یکی از معیارهای است که خانه جدید اتاق به اندازه کافی برای Doria به خود جداگانه, فضای خصوصی, شاید با یک سوئیت شخصی و یا ضمیمه.

شاهزاده هری و Meghan شده اند ماندن مشغول حتی به عنوان آنها باقی می ماند در انزوا در میان COVID-19 بحران است. آنها مشغول به کار جدید خود را بنیاد غیر انتفاعی و باید گزارش خود را تغییر تمرکز به نژادی عدالت و حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>