شاهزاده هری و Meghan Markle با توجه به اقیانوس آرام Palisades عمارت

prince harry meghan los angeles home

شاهزاده هری و Meghan Markle با توجه به اقیانوس آرام Palisades عمارت خود را برای پست-مستند زندگی است. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس برنامه های بزرگ خود را برای پست-مستند لس آنجلس زندگی است. شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر quarantining با پسر خود, مورچه, در اجاره ترکیب در یک دردار محاصره, اما آنها در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد حرکت بعدی خود را.

شده اند وجود دارد گزارش های مختلف در مورد که در آن Sussexes حرکت خواهد کرد در کالیفرنیا پس از coronavirus همه گیر تحت کنترل است با شایعاتی در مورد مل گیبسون را مالیبو عمارت و خانه در بورلی هیلز و برنتوود. این Sussexes نیست تصمیم گرفت در هر مکان خاص فقط رتبهدهی نشده است, اما در حال حاضر آنها در حال eyeing ملک در یکی دیگر از تالارهای-ستایش محله.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری به شرح زیر در Meghan را قدم به قدم با ویژه تلویزیون ظاهر

شاهزاده هری و مگان با توجه به اقیانوس آرام Palisades عمارت که در حال حاضر در بازار حدود 15 میلیون دلار با توجه به خورشید.

royal wedding

Meghan فوق العاده نزدیک با مامان, Doria Ragland که زندگی در لس آنجلس. استیو پارسونز/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس می خواهید یک و مستغلات است که به اندازه کافی بزرگ برای مورچه به مقدار زیادی از اتاق را به بازی در اطراف و آنها نیز برنامه ریزی در داشتن یکی دیگر از ساکنان زندگی در آن خانه با آنها. این Sussexes قصد Meghan مادر Doria Ragland حرکت به خانه جدید خود را پس از قرنطینه است بیش از هر خورشیدو آنها می خواهند خود را به فضای خود را در قالب یک “پیرزن پیوست.” ما فرض می کنیم که به معنی Doria خواهد شد که خود مجموعه بزرگ و شاید یک ورودی خصوصی اما چه کسی می داند آنچه در آن می تواند مستلزم—شاید, شخصی, سلامتی, استودیو, به عنوان Doria اغلب تدریس یوگا و دختر او یکی از طرفداران بزرگ از این عمل.

شش اتاق خواب و شش حمام به سبک مدیترانه ای ویلا واقع در دردار و مستغلات جامعه است. خانه مجموعه ای در بیش از یک هکتار با نظرات زیبا از اقیانوس.

خوردن در آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, سفید cabinetry, ضد صندلی و همچنین به عنوان یک صبحانه قطعه زمین پیش امده و باز است به یک اتاق نشیمن با شومینه. کارشناسی ارشد مجموعه واقع شده است و طبقه بالا با یک بالکن خصوصی. نیز وجود دارد یک خانه سینما.

این Sussexes همچنین می خواهید یک خانه با مقدار زیادی از فضا برای مورچه به بازی در اطراف. توبی ملویل – استخر/گتی ایماژ

خارج وجود دارد وسیع باغ و آلاچیق و استخر شنا ساخته شده در کباب و یک منطقه بازی کودکان است.

اگر Sussexes فراموش حل و فصل در یک اقیانوس آرام Palisades خانه آنها همسایگان جدید مانند تام هنکس و بن افلک و Jenner گارنر.

شاهزاده هری و Meghan شده اند ماندن در خانه با مورچه در طول COVID-19 قرنطینه و با تمرکز بر صرف وقت با هم به عنوان یک خانواده از سه. آنها همچنین busying برنامه ریزی برای یک نقطه عطف بزرگ در آینده این هفته به مورچه تبدیل شده است یکی در مه 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>