prince harry meghan markle

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال فکر کردن در مورد کالیفرنیا تابستان است. سمیر حسین/WireImage

آن بوده است و فقط حدود یک ماه پس از شاهزاده هری و Meghan Markle اعلام کرد قصد خود را به قدم به عقب به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر حل و فصل را به خود روال جدید در کانادا. آنها بوده ام ساکن در همان تجمل اسکله جزیره ونکوور عمارت که در آن آنها خود را صرف شش هفته استراحت با پسر خود, مورچه, اواخر سال گذشته اما آنها در حال حاضر در حال برنامه ریزی حرکت بعدی خود را.

شاهزاده هری و مگان به دنبال به جلو به ماه های تابستان و به نظر می رسد که آنها با داشتن چشم انداز بسیار گرمتر sunnier آب و هوا. دوک و دوشس ساسکس در حال فکر کردن در مورد نقل مکان به لس آنجلس برای حداقل یک کمی از تابستان گزارش E! اخبارو آنها در حال حاضر شروع به جستجوی خانه خود را.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال حاضر فرستاده حرکت کامیون به Frogmore کلبه

با توجه به خروجی های Sussexes باید شروع به چک کردن خانه آنلاین هستند و “در روند مصاحبه امنیت تیم” برای دیدن اگر آن را “لجستیکی ممکن است.” شاهزاده هری و مگان نیز رسیده به “مردم در L. A. و می خواهم به جمع آوری یک تیم محلی.”

این Sussexes شده اند حل و فصل را به زندگی جدید خود در کانادا. توبی ملویل – استخر/گتی ایماژ

شاهزاده هری و مگان اخیر مسائل با paparazzi در جزیره ونکوور خانه نیز ممکن است کمک به خود را تمدید جستجو برای لس آنجلس پایه به عنوان Sussexes گزارش هشدار به انگلستان رسانه ها از طریق وکلای خود را.

شده اند وجود دارد شایعات در مورد Sussexes نقل مکان به لس آنجلس برای ماه ها در حال حاضر آن را بیش از حد به عنوان Meghan متولد شد و در L. A. و صرف سال در آنجا زندگی می کنند قبل از حرکت به تورنتو در حالی که فیلمبرداری مناسبدر قبل از رویال سال است. در ماه سپتامبر وجود دارد گزارش می دهد که دوشس ساسکس می خواستم یک خانه در کالیفرنیا برای تعدادی از دلایل, به عنوان او را دوست دارد شیوه زندگی و حریم خصوصی وجود دارد.

این امر می تواند بازگشت به خانه از انواع برای Meghan Markle. Chris Jackson/گتی ایماژ

همچنین فکر کردم که Sussexes را صرف حداقل بخشی از آنها فوق شش هفته استراحت در لس آنجلس که در آن Meghan را Doria Ragland, هنوز هم زندگی, اما آنها به پایان رسید تا هزینه های تمامیت خود را سلطنتی مهلت در کانادا. این نیز می تواند به معنای Sussexes نیست قصد در پرواز بازگشت به انگلستان و Frogmore کلبه صفحه اصلی تمام است که اغلب.

مگان دارای معیارهای خاص برای Sussexes’ کالیفرنیا صفحه اصلی; او می خواهد قادر به میزبان دوستان و سرگرم و همچنین جلسات در خانه. اگر او به دنبال بازگشت به سابق صنعت, L. A. قطعا حس—با توجه به گزارش های اخیر از Us Weekly, مگان است “به طور فعال به دنبال نمایندگی” برای هر کدام یک نماینده و یا یک مدیر برای کمک به او را با “آینده پروژه های حرفه ای.” Netflix بکشد Ted Sarandos آیا می گویند او علاقه مند به کار با Sussexes در آینده بنابراین شما هرگز نمی دانید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im