شاهزاده هری و مگان نیست و تصمیم گرفت در لس آنجلس عمارت فقط هنوز

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال چک کردن خانه در حدود 12 تا 18 میلیون دلار در محدوده قیمت. TOLGA AKMEN/خبرگزاری گتی ایماژ

دو ماه پیش پرنس هری, و Meghan Markle مهاجرت از جزیره ونکوور تا لوس آنجلس با پسر خود, مورچه. دوک و دوشس ساسکس شده اند و زندگی در تایلر پری مجلل بورلی هیلز عمارت تا کنون از آنها فرود آمد در سواحل غرب; منزوی 22 هکتار صفحه اصلی در واقع منحصر به فرد بورلی ریج شهرکهای جامعه است.

اما Sussexes لازم نیست قصد ماندن در پری خانه برای همیشه لطفا برای و شده اند (از راه دور) سراغ ویژگی های بالقوه.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان ماندن در تایلر پری 22 هکتار عمارت بورلی هیلز

شاهزاده هری و مگان باید با اختصاص بودجه از بین 12 میلیون دلار و 18 میلیون دلار برای جستجوی خانه خود را, به گزارش TMZ و به دنبال خانه در westside لس آنجلس.

با توجه به خروجی های Sussexes ” بالا خانه شامل هفت اتاق خواب از 10 ، 000 فوت مربع Bel Air عمارت است که در حال حاضر در بازار حدود 15 میلیون دلار با هفت اتاق خواب کارشناسی ارشد مجموعه با دیوارهای شیشه ای 10-صندلی سینما و 200 بطری شراب که می تواند پر شده با مقدار زیادی از Meghan مورد علاقه Tignanello. این Sussexes نیز با توجه به حتی بزرگتر از 12 ، 000 فوت مربع نام تجاری جدید Bel Air خانه شش اتاق خواب و یک بازی گاه به گاه 800 گالن آکواریوم.

شاهزاده هری و مگان به لس آنجلس نقل مکان کردند. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

شاهزاده هری و مگان نیز به فکر خانه های خارج از Bel Air از جمله نزدیک به 18 میلیون دلار پنج خوابه هالیوود هیلز اقامت با یک دهلیز باغ سرپرستی انبار شراب و یک مجموعه کارشناسی ارشد است که طول می کشد تا کل طبقه بالا. تاپیک midcentury ملک در برنت وود با 9,300 فوت مربع فضا و تقریبا 13 میلیون دلار قیمت….

این Sussexes نیز فکر کردن در مورد یک خانه در اقیانوس آرام Palisades; آنها می خواهند مطمئن شوید که جدید لس آنجلس خانه پایه دارای مقدار زیادی از اتاق را برای مورچه به بازی در اطراف و همچنین فضا برای Meghan مادر Doria Ragland به عنوان Sussexes می خواهید او را به حرکت در با آنها.

مورچه تبدیل یک هفته گذشته است. دوک ساسکس/@SaveChildrenUK via Getty Images

شاهزاده هری و مگان بیشتر شده است و ماندن در خانه در طول coronavirus قرنطینه, جشن, خانواده, نقاط عطف مانند مورچه اول تولد است. آنها موفق شده اند برای اقامت نسبتا under-the-رادار همیشه از آنها نقل مکان به لس آنجلس و پا را از سایت رسمی خود نقش در خانواده سلطنتی و حتی موفق به حفظ حرکت خود را از کانادا به ایالات متحده فوق العاده خصوصی با توجه به برنامه ریزی دقیق. هر Daily Mail, Tyler Perry فرستاده جت خصوصی خود را انتخاب کنید تا به شاهزاده هری مگان و مورچه در کانادا و هواپیما پس از آن متوقف شد اولین بار در شرکت فرودگاه در پورتلند, اورگان به طوری که Sussexes نمی خواهد که به از طریق گمرک در لس آنجلس و به جای آن می تواند به راحتی راه خود را از طریق فرودگاه و رفتن مستقیم به منزوی بورلی هیلز ترکیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>