شاهزاده هری و مگان را جدی هواپیماهای بدون سرنشین موضوع در بورلی هیلز خانه

prince harry meghan markle drone incident in los angeles

شاهزاده هری و Meghan Markle نگران هستند برای خانواده خود ایمنی با توجه به تهاجمی paparazzi تاکتیک در لس آنجلس. Chris Jackson/گتی ایماژ

دوک و دوشس Sussex از نقل مکان به لس آنجلس تمام وقت کمتر از سه ماه پیش اما آنها در حال حاضر در برخورد با مسائل امنیتی جدی.

شاهزاده هری و Meghan Markle نگران خانواده خود ایمنی پس از یک تعداد حوادث مربوط به هواپیماهای بدون سرنشین خود را به طور موقت بورلی هیلز خانه گزارش روزانه وحش.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان برای اولین بار شروع به دنبال خانه های لس آنجلس دو سال پیش

prince harry meghan markle archie

این Sussexes به ویژه نگران هواپیماهای بدون سرنشین اقدام به ضربه محکم و ناگهانی عکس از زن و شوهر با پسر خود, مورچه بازی در خارج از خانه خود را. توبی ملویل – استخر/گتی ایماژ

این Sussexes شده اند ماندن در تایلر پری در لس آنجلس اقامت تا کنون از آنها نقل مکان به کالیفرنیا از کانادا در ماه مارس است. شده اند وجود دارد حداقل پنج هواپیماهای بدون سرنشین-حوادث مرتبط در عمارت تا کنون در این ماه که همه آنها گزارش به مقامات که در آن عکاسان پاپاراتزی گزارش پرواز هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان کم 20 فوت بالاتر از اموال به منظور ضربه محکم و ناگهانی عکس از پرنس هری, Meghan و یک پسر ساله, مورچه. وجود دارد اخیر هواپیماهای بدون سرنشین حادثه در روز یادبود زمانی که آنها در خارج با مورچه در استخر خود را. همچنین وجود داشته است عکس ها و فیلم های منتشر شده به تصویر می کشد که زن و شوهر با سگ خود را در خارج از خانه خود را.

شاهزاده هری و مگان در حال بنا به گزارش ها به خصوص نگران به دلیل “تکرار نژادپرستانه سوء استفاده و چرخش” دوشس ساسکس دریافت کرده و از دیدن هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان “پتانسیل تهدیدهای تروریستی است.” یک ساسکس pal گفت: روزانه وحش است که زن و شوهر احساس می کند “تجاوز” توسط رسانه ها تلاش برای کشف محل نگهداری آنها.

یک منبع گفت: خروجی که Sussexes مواجه اند “غیر قابل تصور” را فشار دهید نفوذ در خانه است که با وجود گزارش به خلاف پرنس چارلز برای پرداخت و امنیتی خود را. هنگامی که آنها استخدام خصوصی تیم امنیتی آنها را شخصا پرداخت هزینه.

prince harry meghan

این Sussexes برنامه ریزی برای پرداخت های خود را خصوصی امنیتی هزینه های. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

این اولین بار نیست شاهزاده هری و مگان مجبور شده اند برای مقابله جدی با تهاجم به حریم خصوصی و مسائل امنیتی است. در سال گذشته دوک و دوشس ساسکس برنده طرح دعوی در دادگاه در برابر چلپ چلوپ اخبار پس از paparazzi اخبار آژانس استخدام هواپیما به ضربه محکم و ناگهانی عکس ها و ویدئوها از خانه خود در Cotswolds که پس از آن منتشر شده است. آنها نیز تا به حال موضوع را با هواپیماهای بدون سرنشین در Frogmore کلبه پس از یک مرد تلاش برای پرواز هواپیماهای بدون سرنشین بیش از ویندزور اقامت به منظور گرفتن عکس داخل خانه که منجر به سلطنتی هواپیماهای بدون سرنشین بان.

این Sussexes اقدام به پیاده سازی اضافی حریم خصوصی اقدامات در بورلی هیلز خانه از جمله احداث صفحه نمایش به طوری که در نزدیکی رهگذران نمی توانید زیرچشمی نگاه کردن به اموال. پس از این هواپیماهای بدون سرنشین و حوادث آن را به نظر می رسد به احتمال زیاد آنها اضافه شدید امنیتی و حریم خصوصی در سیستم های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>