شاهزاده هری و مگان در نهایت حرکت خود را به لس آنجلس

prince harry meghan move to los angeles

شاهزاده هری و Meghan Markle در نهایت به لس آنجلس نقل مکان. سیمون Dawson – WPA استخر/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس در نهایت ساخته شده حرکت خود را به سواحل غرب است. پس از ماه ها حدس و گمان پرنس هری, و Meghan Markle باید آن را بسته بندی شده تا در کانادا و مهاجرت به لس آنجلس.

پرنس هری, Meghan و مورچه در حال حاضر حل و فصل را به یک ترکیب جدید در L. A., گزارش های مردمو حرکت برنامه ریزی شده است برای برخی از زمان. آنها موفق به ترک جزیره ونکوور عمارت فقط در زمان به عنوان در هر صفحه ششاین Sussexes در زمان یک جت خصوصی از کانادا به کالیفرنیا پس از مدت کوتاهی نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که کانادا-ایالات متحده مرز بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت مهاجرت به Anmer سالن با جورج شارلوت و لویی

آنها متوجه کانادا نمی خواهد کار برای “دلایل مختلف” با توجه به خورشیدو در L. A. آنها “تالار پشتیبانی از سیستم” از جمله مگان مادر Doria Ragland به عنوان به خوبی به عنوان خود را “تیم جدید هالیوود عوامل و PRs و مدیران کسب و کار.”

prince harry and meghan leaving archie in canada

تمام Sussexes در حال حل و فصل در خانه خود در کالیفرنیا در حال حاضر. استخر/Samir حسین/WireImage

روشن نیست که دقیقا در لس آنجلس Sussexes راه اندازی خانه, اما آنها ظاهرا دیگر با توجه به حرکت به یک مالیبو عمارت به عنوان آنها احساس می کردند که محل سکونت بیش از حد از راه دور و وجود دارد بیش از حد بسیاری از نگرانی های امنیتی.

شاهزاده هری و مگان در حال حاضر در انزوا جدید خود را در لس آنجلس اقامت پس دولت پروتکل. آنها گزارش شده که فوق العاده محتاط در حال حاضر پس از پیدا کردن که شاهزاده چارلز آزمایش مثبت برای COVID-19 اوایل این هفته. بقیه خانواده سلطنتی در انگلستان نیز گوش دادن به پزشکی, دستورالعمل به عنوان شاهزاده ویلیام و کیت در مدرسه در منزل فرزندان خود را در کشور خود خانه Anmer سالن در حالی که ملکه است که در انزوا در قلعه ویندسور.

meghan markle duchess of sussex

Meghan روایت او برای اولین بار صدای گوینده نقش پس از تبدیل شدن به یک سلطنتی. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

این Sussexes حفظ شده است مشغول همیشه از آنها پشت پا به عنوان ارشد خانواده سلطنتی. Meghan اولین هالیوود پروژه پس از ازدواج به خانواده سلطنتی است که مجموعه ای منتشر می شود در روزهای آینده; او روایت دیزنی فیلم فیلو کل هزینه رفتن به موسسه خیریه فیل بدون مرز.

در حالی که آن را تا حدودی تعجب آور است که Sussexes در حال حاضر ساکن در یک محل در خارج از کشورهای مشترک المنافع نیستند به طور کامل رها از انگلستان به عنوان آنها در حال بنا به گزارش ها فکر ساخت یک محل اقامت جدید در سراسر تالاب. شاهزاده هری و مگان با توجه به ساخت یک کشور جدید در Cotswolds که آنها را به عنوان خانه اصلی در حالی که بازدید از انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>