شاهزاده هری و Meghan Markle مصرف خود انزوا جدی است. دن Kitwood/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس در حال تنظیم به زندگی جدید خود را در لس آنجلس که در آن آنها به مهاجرت با پسر خود, مورچه. شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر زندگی می کنند در یک منزوی ترکیب در کالیفرنیا و از آنها نیست و کسی اجازه دیدن خانه جدید خود را فقط رتبهدهی نشده است به آنها اطمینان به دولت stay-در-خانه در میان coronavirus همه گیر سفارشات به طور جدی.

شاهزاده هری و مگان در حال زیر همه دولت ها و دستورالعمل CDC در میان COVID-19 و آنها بوده است و ماندن در خانه با مورچه. آنها به سمت چپ در صفحه اصلی فقط چند بار آن را تنها برای امور خیریه با توجه به مردم. این Sussexes شد برای اولین بار کشف خارج از خانه در لس آنجلس در عید پاک, زمانی که آنها به طور داوطلبانه به ارائه وعده های غذایی برای پروژه فرشته غذایی; آنها به داوطلب حداقل دو بار با موسسه خیریه پس از آن.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle رسما قطع روابط با چهار انگلیسی, شایعات

Meghan “می خواستم برای نشان دادن هری لس آنجلس از طریق چشم انسان دوستی” ریچارد ایوب پروژه, فرشته, غذا, مدیر اجرایی گفت: مردم.

آنها با استفاده از زمان برای پیوند به عنوان یک خانواده از سه. توبی ملویل – استخر/گتی ایماژ

این Sussexes که به تازگی قطع روابط با چهار انگلیسی, شایعات در میان یک طرح دعوی در دادگاه موفق به جلوگیری از عکس های خود را برای چند هفته در لس آنجلس بود اما اجتناب ناپذیر آنها را در برخی از نقطه خال خال. “مگان…می داند هالیوود فرهنگ بهتر از بسیاری از, و من فکر می کنم این امر می تواند ساده و بی تکلف در بهترین انتظار می رود که آنها نمی خواهید به عکس رفتن در مورد کسب و کار روزانه خود,” رویال متخصص کتی elizabeth banks گفت ETOnline.

این Sussexes شده اند راه رفتن خود دو موش در اطراف L. A. و داوطلب, اما دیگر از آن مانده اند را در داخل عمارت آنها اجاره. آنها با استفاده از آرام زمان به “اتصال به عنوان یک خانواده سه” و به دنبال راه هایی برای کمک به حمایت از دیگران بود و با کار خود را با پروژه فرشته غذایی و همچنین به عنوان Archewell. آنها نه به حال هر بازدید کننده در خانه نشده است; نه حتی مگان مادر Doria Ragland زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

این Sussexes زوم به نام ملکه الیزابت به آرزو تولدت مبارک. Chris Jackson/گتی ایماژ

آنها نیز با استفاده از خانواده سلطنتی جدید مورد علاقه ویدئو کنفرانس نرم افزار; مگان چراغ زوم تماس با زنان در Hubb جامعه و شاهزاده هری تصویری conferenced به تماس با پدر و مادر و دیگران درگیر با یکی از دیرین خود را patronages, WellChild یک موسسه خیریه است که کمک می کند تا کودکان بیمار در انگلستان

شاهزاده هری و مگان نیز ویژه زوم تماس برای تولد ملکه دیروز. در حالی که هشت ساعت زمان یک نی نی از روی حیله و تزویر آنها به نام ملکه الیزابت ساعات اولیه روز سه شنبه به آرزو پادشاه شاد تولد 94.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de