شاهزاده هری و مگان تحت پیگرد Paparazzi عکس از مورچه

شاهزاده هری و Meghan Markle ظ تهاجم به حریم خصوصی در طرح دعوی در دادگاه بیش از عکس های گرفته شده از خود 14-ماه-پیر پسر مورچه. رزا جنگل – استخر/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس فقط در زمینه یکی دیگر از حریم خصوصی تهاجم طرح دعوی در دادگاه به عنوان آنها همچنان به تلاش و محافظت از خود در 14 ماه-پیر پسر, مورچه, از تهاجمی paparazzi تاکتیک.

در آخرین قانونی تشکیل پرونده پرنس هری, و Meghan Markle ادعا می کنند که paparazzi باید با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و لنزهای تله در تلاش خود را به ضربه محکم و ناگهانی عکس از مورچه در خانواده بورلی هیلز خانه در اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

همچنین نگاه کنید به: Meghan Markle می خواهد برای جشن تولد خود را در منتکیتو

prince harry and meghan leaving archie in canada

شاهزاده هری و مگان در حال انجام بهترین خود را برای محافظت از مورچه. استخر/Samir حسین/WireImage

این Sussexes کشف شده که کسی با خرید اطراف تصاویر از مورچه و فرد ناشناخته بود و این ادعا که این عکس گرفته شد در حالی که خانواده در یک مکان تفرج در مالیبو.

شاهزاده هری و مگان, اما دولت جدید در این اسناد که مورچه شده است در پس از خانواده نقل مکان به کالیفرنیا در ماه مارس و فوق عکس گرفته شد که خانواده بود در حیاط خلوت خود. این Sussexes suing تحت کالیفرنیا “paparazzi قانون” که تحت آن افراد می توان به “برگزار می شود مسئول مودبانه برای حریم هوایی رسوخ” برای گرفتن عکس از کسی که در مالکیت خصوصی.

این Sussexes نصب شده زیادی مش نرده در بورلی هیلز خانه در تلاش برای جلوگیری از paparazzi از مصرف تهاجمی عکس, اما آنها نبوده است قادر به متوقف کردن تمام photogs تاکتیک که شامل پرواز هواپیماهای بدون سرنشین 20 فوت بالاتر از خانه خود را گاهی تا سه بار در روز است. برخی از آنها حتی برش سوراخ از طریق حصار امنیتی.

متهمان نیست نام در طرح دعوی در دادگاه به عنوان شاهزاده هری و مگان در واقع نمی دانند که در زمان عکس. آنها می خواهند به حکم کسانی که ممکن است می دانم هر چیزی در مورد تصاویر. آنها همچنین می خواهند عکاس و هر خریداران بالقوه از عکس ها به نوبه خود بیش از همه تصاویر و به دنبال جبرانی و خسارات تنبیهی در هر هارپر بازار.

این Sussexes’ وکیل Michael J. Kump که مشتریان دیگر را شامل Kim Kardashian, Kendall Jenner, ساندرا بولاک و جسیکا سیمپسون با صدور بیانیه دیروز و گفت: Sussexes باید “انجام همه چیز را در قدرت خود را به اقامت در خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم—به جز در ارتباط با کار خود را که آنها آزادانه اعتراف است که ارزش خبری دارند.” Kump ادعا می کند که این عکس نه در جهت منافع عمومی و یا قابل انتشار و آزار و اذیت. او همچنین گفت که این Sussexes انتخاب زمانی و چگونه برای به اشتراک گذاشتن عکس ها از مورچه.

این Sussexes منتشر شد یک عکس از مورچه به روز اول تولد است. دوک ساسکس/@SaveChildrenUK via Getty Images

شاهزاده هری و مگان که پا را از ارشد خود را سلطنتی نقش در اوایل این سال و پس از آن از انگلستان به کانادا و سپس به لس آنجلس را به حال یک مشکل ارتباط با مطبوعات در طول سال به خصوص این شایعات. آنها در زمینه های متعدد پرونده های حقوقی که در درجه اول در اطراف حریم خصوصی تهاجم مسائل از جمله paparazzi در تلاش برای گرفتن تصاویر از خانه های خود در انگلستان و آنها به خصوص حفاظتی از مورچه های امنیتی و حفظ حریم خصوصی.

این Sussexes در حال حاضر در میان دیگر طرح دعوی در دادگاه به عنوان به خوبی. Meghan سنجی مربوط به روزنامه, ناشر از ایمیل در روز یکشنبهبیش از یک داستان منتشر شده در سال 2018 است که شامل گزیده ای از نامه خصوصی دوشس فرستاده شده به پدر او توماس Markle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>