شاهزاده هری و مگان همچنان در جستجوی دائمی لس آنجلس عمارت

شاهزاده هری و مگان همچنان در جستجوی خانه مناسب. Yui Mok – WPA استخر/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس quarantining در عمارت اجاره ای در لس آنجلس, اما آنها داده نشده تا در پیدا کردن یک خانه دائمی. شاهزاده هری و Meghan Markle هنوز هم بی سر و صدا به دنبال یک میلیون دلاری اقامت در سواحل غرب و آنها با تمرکز بر دو گران محله در خاص است.

شاهزاده هری و مگان که در حال حاضر ساکن در منزوی دردار ترکیب در لس آنجلس را “شدت” خانه های خود را شکار و در حال چک کردن مجلل سرزمین در 15 $تا 20 میلیون, محدوده, به گزارش نیویورک پست.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری به شرح زیر در Meghan را قدم به قدم با ویژه تلویزیون ظاهر

شاهزاده هری و مگان ماندن در خانه با مورچه در لس آنجلس. دومینیک LIPINSKI/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پس از لس آنجلس ساکنان هنوز هم در مستند با توجه به COVID-19 بحران ما فرض شاهزاده هری و Meghan شده اند و چسبیده به تورهای مجازی. این Sussexes شده اند ماندن در خانه با مورچه و بنا به گزارش ها تنها شده خود را ترک عمارت اجاره ای برای خیریه کار می کنند.

این Sussexes در حال حاضر بیشتر به دنبال خانه در بورلی هیلز و برنتوود که “زیبا و منزوی ارائه حریم خصوصی آنها نیاز دارید” هر پست‘s منبع.

آنها با توجه به یکی از شش اتاق خواب, هشت-حمام بورلی هیلز اقامت است که در بیش از یک هکتار زمین و یک استخر بی نهایت در حیاط خلوت; آن را در حال حاضر خارج از بازار و در هر پست, آن, آخرین فروخته شده در ماه فوریه برای $38 میلیون. ملک که دارای دو آشپزخانه و دو استخر و یک سینمای خانگی واقع در تالارهای-loved خانه محاصره شد و قبلا در بازار برای حداقل 60 میلیون دلار با توجه به لیست.

prince harry meghan markle adjusting to new life

دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر ساکن در اجاره ترکیب. سمیر حسین/WireImage

شاهزاده هری و مگان نیز به فکر خارج از بازار اقامت در برنتوود; آن را در کمی بیش از نیم هکتار با شش اتاق خواب و نه حمام و سرویس بهداشتی. آن را پنهان در پشت دروازه و یک انبار شراب و تئاتر و استخر و آبگرم.

دوک و دوشس ساسکس حفظ شده است شلوغ, از آنجایی که آنها نقل مکان به لس آنجلس در ماه مارس در مدت کوتاهی قبل از آنها رسما پا را از سلطنتی خود نقش. آنها در حال کار بر روی جدید خود را غیر انتفاعی Archewell و هنوز هم ارتباط خود را با patronages از طریق تماس های ویدئویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>