شاهزاده هری و مگان ماندن در تایلر پری 22 هکتار بورلی هیلز عمارت

prince harry meghan markle

شاهزاده هری و Meghan Markle ماندن در تایلر پری بورلی هیلز خانه. دانیل LEAL-OLIVAS/خبرگزاری گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس ممکن است زندگی در لب گنده کاخ کنه اما خانه جدید خود است که هنوز به جای شاهوار. شاهزاده هری و Meghan Markle ساکن در وسیع بورلی هیلز عمارت متعلق به Tyler Perry, و آن را واقعا مجلل اقامت.

شاهزاده هری و مگان زندگی شده اند در پری هشت اتاق خواب 12-حمام خانه همیشه از آنها نقل مکان از جزیره ونکوور تا لوس آنجلس, به گزارش Daily Mail. این Sussexes بر این باور هستند که معرفی شده اند به این بازیگر را از طریق متقابل آنها pal, اپرا.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال برنامه ریزی یک جشن ویژه برای مورچه اولین تولد

اپرا گزارش معرفی پری و Sussexes. بری King/گتی ایماژ

پری خریداری عظیم 22 هکتار ملک در سال 2004 و صرف میلیون ها سفارشی-ساختمان نزدیک به 25000 فوت مربع اهل توسکانی-عمارت به سبک.

روشن نیست اگر شاهزاده هری و مگان در حال اقامت در خانه به عنوان مهمان و یا اگر آنها در حال پرداخت به اجاره ملک, اما آن را آسان ببینید که چرا آن را مناسب برای خانواده خود را. آن را فوق العاده منزوی با مقدار زیادی از اتاق را برای مورچه به بازی در اطراف دست نخورده توسط همسایگان. خانه واقع در پاسداران-دردار بورلی ریج شهرکهای جامعه و پری خانه خود را خصوصی دروازه بیش از حد.

شاهزاده هری و مگان منتشر شایان ستایش تصویری در مورچه تولد. دوک ساسکس/@SaveChildrenUK via Getty Images

شاهزاده هری و Meghan شده اند و قرار ماندن در عمارت به عنوان آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و به ندرت در سمت چپ صفحه اصلی به غیر از داوطلب به ارائه وعده های غذایی با پروژه فرشته غذا و راه رفتن را به موش. آنها بوده ام به صرف زمان با هم به عنوان یک خانواده سه و به تازگی جشن مورچه اول تولد با بسیاری از زوم تماس یک کیک ویژه و شایان ستایش تصویری.

به عنوان دوست داشتنی و پر زرق و برق به عنوان اصلی توسط پرنس هری و مگان نیست قصد ماندن در آنجا به طور نامحدود. این Sussexes در جستجوی خود را برای پست-مستند مکان و به فکر خواص در جای دیگر در بورلی هیلز و همچنین در برنتوود و اقیانوس آرام Palisades. آنها در شکار برای یک اقامت دائم با مقدار زیادی از فضای در فضای باز برای مورچه و یک مجموعه خصوصی برای Meghan مادر Doria Ragland.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>