prince harry and meghan

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال ساخت برنامه های بزرگ برای آینده است. استخر/Samir حسین/WireImage

دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر به طور فعال در حال آماده شدن برای فصل بعدی زندگی خود را در خارج از خانواده سلطنتی است. شاهزاده هری و Meghan Markle شدت پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در ابتدای سال و مدت کوتاهی پس از آن قطعنامه رسیده بود با ملکه الیزابت. پادشاه بیانیه مشخص شده است که شاهزاده هری و مگان خواهد دیگر استفاده از عنوان سلطنتی و نه نمایندگی از او در ظرفیت رسمی و که آنها زندگی می کنند بین انگلستان و آمریکای شمالی به عنوان آنها را برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

شاهزاده هری و مگان ماند نسبتا آرام و under-the-رادار به عنوان آنها سازگار به خانه جدید خود را در جزیره ونکوور اما در حال حاضر آنها در حال ساخت حرکت برای مراحل بعدی خود را—و آن را به دنبال مانند آنها نیست و قصد بازگشت به انگلستان خیلی در همه.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر در حال برنامه ریزی تعطیلات تابستان خود را

دوک و دوشس ساسکس گزارش برنامه ریزی در shuttering خود را در کاخ باکینگهام که در حال حاضر استخدام حدود 15 کارکنان. در حال حاضر که شاهزاده هری و مگان نیست اعضای ارشد خانواده سلطنتی آنها لازم نیست که یک نیاز برای یک دفتر در لندن در هر ITV.

این Sussexes تنها نقل مکان کرد و دفتر خود را به ملکه لندن اقامت در سال گذشته پس از آنها تصمیم به تشکیل یک خانواده سلطنتی جدا از پرنس ویلیام و کیت میدلتون.

این Sussexes و Cambridges تصمیم به جدا کردن خانواده خود را سال گذشته است. پل الیس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارکنان خواهد بود مستقر در جای دیگر در درون خانواده سلطنتی و روند انتظار می رود نهایی در سراسر بهار. در حالی که شاهزاده هری و مگان هنوز Frogmore کلبه خود را در انگلستان اقامت, آن را به دنبال مانند ویندزور اقامت نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد که بسیار به عنوان زن و شوهر نیز به حال خود کارکنان تمام وقت در خانه نقل مکان به دیگر موقعیت خود را در داخل خانواده سلطنتی.

شاهزاده هری و مگان نیز به کار بعدی خود را در پروژه های خارج از خانواده سلطنتی. دوک ساسکس به تازگی صحبت در JP Morgan رویداد در میامی اما این است که نه تنها ایالات متحده نقطه Sussexes باید پرواز را از اواخر سال.

شاهزاده هری و مگان را ساخته اند چند سفر در ایالات متحده به تازگی. فیل شریف – استخر/گتی ایماژ

شاهزاده هری و مگان گزارش jetted به سان فرانسیسکو هفته گذشته به عنوان آنها در حال توسعه جدید خود را به سازمان های خیریه با توجه به هارپر بازار. این Sussexes در زمان یک پرواز تجاری در سفر و ملاقات با دانشگاهیان و اساتید در دانشگاه استنفورد به عنوان آنها مشغول به کار بر روی ایده هایی برای طرح خیریه.

این Sussexes را به پرواز در سراسر تالاب مدتی به زودی هر چند به عنوان ملکه الیزابت درخواست شده است که دوک و دوشس ساسکس بازگشت به انگلستان برای کشورهای مشترک المنافع روز در ماه مارس. آنها باید سه یا چهار درگیری که ماه در هر سلطنتی خبرنگار ربکا زبان انگلیسی به عنوان گذشته از کشورهای مشترک المنافع روز خدمات پرنس هری نیز حضور Mountbatten جشنواره موسیقی در مارس 7. پس از آن وجود دارد شاهزاده بئاتریس ممکن است عروسی که Sussexes احتمال حضور اما پس از آن هیچ چیز دیگری در کار می کند—شاید زمانی که شاهزاده هری و مگان آغاز خواهد شد خود را در لس آنجلس تابستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im