شاهزاده هری و مگان در حال ترک مورچه در کانادا طی انگلستان سفر

prince harry and meghan leaving archie in canada

شاهزاده هری و Meghan Markle انتظار نمی رود که به مورچه به انگلستان در این هفته. استخر/Samir حسین/WireImage

دوشس ساسکس است به بازگشت به انگلستان هر روز در حال حاضر و آن را به دنبال مانند او خواهیم بود سفر انفرادی. شاهزاده هری در حال حاضر وارد در لندن هفته گذشته به عنوان او شروع به خود را در آخرین دور درگیری های رسمی قبل از او و Meghan Markle گام پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس است.

Meghan ماند قرار داده و در جزیره ونکوور با پسر خود, مورچه, اما او انتظار می رود به سفر در سراسر تالاب این هفته به عنوان او و شاهزاده هری به حضور در تلاش صندوق جوایز هم در 5 مارس. در حالی که قبلا تصور می شد که او را مورچه طول سفر آن را در حال حاضر به دنبال مانند زن و شوهر پسر باقی خواهد ماند در کانادا.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان با توجه به مالیبو عمارت با یک ستاره شجره نامه

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال به پایان رساندن نهایی خود را سلطنتی درگیری بیش از چند هفته آینده. دانیل LEAL-OLIVAS – WPA استخر/گتی ایماژ

The Sunday Times گزارش می دهد که دوشس ساسکس است “خروج مورچه در کانادا برای این سفر” که ملکه الیزابت است به خصوص ناراحت است که او را بزرگ و نوه آمدن نیست به لندن.

با توجه به باراخبار است “ناامید کننده برای ملکه و خانواده سلطنتی که درک می شود” بسیار غم انگیز است که آنها را دیده اند تا کمی از مورچه پس از تولد او.”

این Sussexes’ nine-ماه-پیر پسر نه بازگشت به انگلستان از ماه نوامبر گذشته هنگامی که شاهزاده هری و مگان در زمان مورچه کانادا سلطنتی خود را استراحت. دوک و دوشس ساسکس تصمیم به ترک مورچه در مراقبت از مگان را رفیق دیرین جسیکا Mulroney در اوایل سال جاری زمانی که آنها پرواز برگشت به انگلستان و اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله بازگشت از وظایف سلطنتی.

این همچنین بدان معنی مورچه نمی کنید برای دیدن او عموزاده و در هر بیاناین Sussexes’ پسر تا به حال “حداقل تماس با ما” با پرنس جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی.

مورچه عموزاده همچنین از خود اقامت در لندن است. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

این Sussexes’ تصمیم به ترک مورچه در کانادا نیز می تواند نشانه آن است که آنها در حال برنامه ریزی در jetting به جزیره ونکوور بلافاصله پس از اتمام وظایف سلطنتی خود را به عنوان در حال حاضر آخرین رویداد در تقویم خود را قبل از آنها شروع به خود را در 12 ماه دوره گذار است و کشورهای مشترک المنافع روز خدمات در مارس 9. پس از این به طور بالقوه می تواند مانند یک سفر کوتاه آن را حس می کند که Sussexes نمی خواهم به موضوع پسر جوان خود را به سفر طولانی به عقب و جلو.

اما هنوز هم وجود دارد فرصت برای مورچه به بازگشت به انگلستان به عنوان حتی اگر شاهزاده هری و مگان در حال بنا به گزارش ها در درجه اول نقل مکان به شمال امریکا, آنها هنوز هم چند حوادث آنها را سر به لندن برای حضور در. خود را در کاخ باکینگهام است و سازندگان: در مارس 1, اما آنها خواهید بود برای ماراتن لندن در ماه آوریل در علاوه بر این به این رقابت ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>