شاهزاده هری و مگان در حال نگه داشتن در حالی که مشغول اجتماعی فاصله در لس آنجلس

شاهزاده هری و Meghan Markle نشان داد نام خود را در طرح خیریه. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس ساخته شده حرکت خود را به ایالات متحده در پایان ماه گذشته به عنوان آنها در زمان یک جت خصوصی از کانادا و چپ خود را در جزیره ونکوور عمارت و نقل مکان به لس آنجلس. شاهزاده هری و Meghan Markle برنامه ریزی شده بود به حرکت می کند اما بنا به گزارش ها تصمیم به ترک هر چه زودتر به جای بعد میان بیماری همه گیر کوروناویروس به آمریکا و مرز کانادا به طور موقت بسته به همه غیر ضروری سفر با 21 مارس است.

شاهزاده هری و مگان که رسما پا را از سلطنتی خود را نقش بر مارس 31, در حال حاضر ساکن لس آنجلس ترکیب با پسر خود, مورچه. آنها گزارش می خواستم به حرکت به لس آنجلس چون کانادا فقط نبود حس در دراز مدت و آنها را بزرگتر سیستم پشتیبانی در L. A. از جمله مگان مادر Doria Ragland به علاوه خود تیم جدید از عوامل مبلغینی و مدیران کسب و کار.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده ویلیام و کیت در حال برنامه ریزی خانواده در جشن Anmer سالن این ماه

royal wedding

Meghan نکرده اند قادر به دیدن مادرش Doria Ragland فقط رتبهدهی نشده است. استیو پارسونز/گتی ایماژ

این Sussexes شده اند قادر به تکیه بر روی آن سیستم پشتیبانی در شخص کاملا راه آنها در اصل برنامه ریزی شده حداقل نه فقط رتبهدهی نشده است. آنها بوده ام ماندن در جدید خود را لوس آنجلس خانه (روشن نیست که در آن محله دقیقا آنها را انتخاب کرده ایم برای قرار دادن پایین ریشه) و تمرین خود انزوای اجتماعی و فاصله هر مردم به طوری که آنها دیده نمی Doria و یا هر یک از مگان را بگیرید و یاد دهید در این شهرستان به عنوان آنها ساخته شده ایم مطمئن به ماندن در داخل خود منزلگاه جدید با بهره گیری از برخی از زمان خانواده با فرزند خود.

شاهزاده هری و مگان نیست فقط lounging در صفحه اصلی سمت راست در حال حاضر ، این بوده است “با استفاده از زمان مولد” گزارش Vanity Fairو کار جدید خود را غیر انتفاعی ابتکار Archewell. این Sussexes برنامه ریزی نشده در اعلام هر چیزی مربوط به این موسسه خیریه در میان COVID-19 بحران اما پس از پس از اخباری زیر درخواست خود را به علامت تجاری نام Archewell آنها تایید این خبر به تلگراف.

شاهزاده هری و مگان در حال ماندن در منزل با مورچه. کریس اللرتن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این Sussexes گفت: تلگراف که آنها می خواهند این سازمان به “آیا چیزی از معنی به انجام چیزی است که مهم است.” شاهزاده هری و مگان در حال کار بر روی برنامه ای برای “اجرای عاطفی حمایت از گروه چند رسانه ای آموزشی امپراتوری و حتی راه اندازی یک سایت تندرستی,” خروجی گزارش.

این موسسه خیریه را به تمرکز بر روی مسائل از جمله حفاظت از زنان توانمندسازی و برابری جنسیتی در Vanity Fair, و آنها در حال حاضر امن پشتیبان گیری. آنها نمی, با این حال برنامه ریزی در ساخت هر گونه اطلاعیه ها بزرگ تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>