شاهزاده هری و مگان در حال افزایش حریم خصوصی اقدامات خود را در بورلی هیلز خانه

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال نصب حریم خصوصی اضافی اقدامات خود را در بورلی هیلز ترکیب. Karwai Tang/WireImage

دوک و دوشس ساسکس نمی گرفتن هر گونه شانس که آن را به حریم خصوصی خود را در خانه. شاهزاده هری و Meghan Markle, شده اند که ماندن در Tyler Perry وسیع بورلی هیلز مرکب از آنجایی که آنها نقل مکان از جزیره ونکوور تا لس آنجلس قرار داده اند تا صفحه نمایش جدید در اطراف عمارت به نگه داشتن هر گونه رهگذران از قادر بودن به زیرچشمی نگاه کردن در داخل.

کارگران خال خال شد در خارج از خانه در طول تعطیلات آخر هفته با قرار دادن جدید حفظ حریم خصوصی صفحه نمایش به طوری که هر کسی که قدم زدن در اطراف در نزدیکی مسیرهای پیاده روی پیاده روی نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی از Sussexes’ اقامت به گزارش Daily Mail.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان نیست و تصمیم گرفت در لس آنجلس عمارت فقط رتبهدهی نشده است

شاهزاده هری و مگان که عمدتا در خانه ماندن با مورچه در طول COVID-19 قرنطینه تا به حال صفحه نمایش نصب شده در شنبه همان روز که تعدادی از مسیرهای پیاده روی پیاده روی بازگشایی در لس آنجلس به عنوان coronavirus مستند محدودیت شروع به سهولت در این شهرستان است.

آن را حس می کند شاهزاده هری و مگان می خواهید برای قرار دادن در اقدامات امنیتی اضافی در صفحه اصلی به عنوان نه تنها آن را جلوگیری از هر کسی که در نظر گرفتن یک پیاده روی در مسیرهای پیاده روی پیاده روی از peeking در, اما آن را نیز می تواند کمک به جلوگیری paparazzi از گرفتن جرقه بزند از Sussexes و موقت 22 هکتار اقامت.

prince harry and meghan leaving archie in canada

شاهزاده هری و Meghan شده اند ماندن در تایلر پری در لس آنجلس عمارت با مورچه. استخر/Samir حسین/WireImage

شاهزاده هری و مگان همیشه بسیار مراقب باشید در مورد امنیت در تمام خانه های خود را به خصوص پس از مورچه متولد شد و از یک سال پیش. به زمانی که آنها ساکن شد و در Frogmore کلبه آنها اضافه شده اضافی بوته زار و درختان و محوطه سازی برای ایجاد یک حریم خصوصی پرچین کوتاه به منظور حفاظت از خانه از همسایه مسیر عمومی. آنها همچنین از نصب, اقدامات امنیتی اضافی در اجاره ای در جزیره ونکوور عمارت; آنها آویزان زیادی tarp برای جلوگیری از عکاسان از خوراکی عکس و نصب دوربین های اضافی.

شاهزاده هری و مگان نیست قصد ماندن در پری خانه مجلل برای همیشه لطفا برای. آنها هنوز هم در حال جستجو برای یک دائم لس آنجلس اقامت و با توجه به خانه در westside در حدود 12 تا 18 میلیون دلار در محدوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>