prince harry meghan

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال رفتن به انگلستان زودتر از انتظار می رود. سمیر حسین/Samir حسین/WireImage

دوک و دوشس ساسکس در حال ساخت خود را همانند بازگشت به انگلستان حتی زودتر از ما فکر. شاهزاده هری و Meghan Markle خواهد شد سفر در سراسر تالاب در هفته آینده به منظور تکمیل نهایی خود را رسمی سلطنتی درگیری قبل از انتقال آنها به تحصيل در خارج از خانواده سلطنتی است.

شاهزاده هری و Meghan شده اند ساکن در کانادا تا کنون از آنها اعلام کرد برنامه های خود را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در ابتدای سال و انتظار می رود به سفر به لندن در اوایل ماه آینده به عنوان ملکه الیزابت درخواست حضور آنها در کشورهای مشترک المنافع روز خدمات در مارس 9. اما در حال حاضر کاخ باکینگهام تایید کرده است که درگیری آغاز و در پایان ماه فوریه.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده ویلیام و کیت در حال گرفتن یک استراحت از وظایف سلطنتی این هفته برای بچه های خود را

این Sussexes شلوغ چند هفته جلوتر از آنها. اولین پرنس هری در یک جلسه در Abbey Road Studios with Jon Bon Jovi در فوریه 28, به عنوان نوازنده است دوباره ضبط آهنگ خود را در “نشکسته” با این رقابت ها از گروه کر.

ملکه الیزابت خواسته Sussexes به بازگشت به لندن برای کشورهای مشترک المنافع روز خدمات. Chris Jackson/گتی ایماژ

در مارس 5, دوک و دوشس ساسکس در حال رفتن به تلاش صندوق جوایز که تشخیص زخمی, زخمی و بیمار خدمات پرسنل و جانبازان که “رفته به استفاده از ورزش و پرماجرا چالش به عنوان بخشی از خود را بازیابی و توانبخشی” در سی ان ان. روز بعد پرنس هری در حال تحصیل Silverstone تجربه همهجانبه موزه باز با راننده مسابقه لوئیس همیلتون. شاهزاده هری و مگان بزرگ طرفداران مسابقه ماشین راننده; آنها خریداری گزارش ویژه سفارشی چاپ همیلتون به چسبیدن به در Frogmore کلبه.

آن را نگه می دارد رفتن 7 مارس به عنوان Sussexes حضور Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال که افزایش بودجه برای نیروی دریایی سلطنتی در امور خیریه و CLIC سارجنت.

این فاب چهار ماه آینده. ریچارد POHLE/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مگان تنها انفرادی ظاهر است در 8 مارس برای روز بین المللی زنان. این Sussexes خواهد دوباره با پرنس ویلیام, کیت میدلتون و دیگر مقامات ارشد royals روز بعد در فوق مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر.

پس از این سریع رشته از درگیری های Sussexes رسما شروع به 12 ماه دوره گذار در 31 مارس برای تست کردن خود کار جدید مدل. آنها نمی با استفاده از خود والاحضرت عنوان یک مقام رسمی ظرفیت کار می کنند نسبت به استقلال مالی و بس سلطنتی وظایف از طرف ملکه و همچنین به عنوان کار جدید خود را ایجاد موسسه خیریه غیر انتفاعی سازمان است.

حتی اگر Sussexes’ کاخ باکینگهام خواهد شد و شاتر مارس 1, شاهزاده هری و مگان همچنان به تقسیم وقت خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی به عنوان کاخ قبلا تایید کرد هر چند روشن نیست که چقدر زمان آنها را صرف در هر محل—همچنین آنها ممکن است یک تعطیلات تابستان برنامه ریزی شده در حال حاضر. اما آنها خواهید بود در انگلستان اغلب هر یک سخنگوی کاخ به عنوان آنها حضور در ماراتن لندن در ماه آوریل و همچنین این رقابت ها در ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de