prince harry meghan markle

شاهزاده هری و Meghan Markle به روز رسانی حریم خصوصی اقدامات خود را در جزیره ونکوور خانه. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس نمی گرفتن هر گونه شانس با حفظ حریم خصوصی خود را در کانادا خانه. شاهزاده هری و Meghan Markle شده است زندگی در یک اسکله عمارت در جزیره ونکوور و آنها در حال حاضر در برخورد با مسائل امنیتی است.

شاهزاده هری و مگان مهاجرت به کانادا با پسر خود, مورچه, در اوایل سال جاری و پس از اعلام برنامه های خود را گام به گام به عقب به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. اما حتی در خارج از انگلستان paparazzi در حال حاضر در حال گرفتن بیش از حد تهاجمی با تلاش برای ضربه محکم و ناگهانی عکس از Sussexes و شاهزاده هری و مگان در حال حاضر نصب شده جدید امنیتی ،

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر در حال برنامه ریزی تعطیلات تابستان خود را

با توجه به تصاویر به دست آمده توسط TMZ این Sussexes آویزان زیادی tarp بین درختان در اموال به منظور کمک به جلوگیری از هر گونه عکاسان اقدام به ضربه محکم و ناگهانی تصاویر و آنها را نصب کرده اید حداقل یک دوربین جدید در امتداد ساحل. هر TMZ آن را به یک “لنز سرگردان.” نیز وجود دارد یک حصار مقابل دروازه جلد و “هیچ خاطی” نشانه اما کسانی که در حال حاضر در محل.

خانواده است که برای حل و فصل را به زندگی جدید خود در کانادا. دومینیک LIPINSKI/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شاهزاده هری و مگان نیز با صدور قانونی هشدار به رسانه های انگلیس از طریق وکلای خود را چند هفته پیش بعد از عکس منتشر شد نشان دوشس ساسکس برگزاری مورچه و پیاده روی سگ در پارک. این Sussexes ادعا کرد که این عکس گرفته شد و بدون Meghan رضایت و متهم paparazzi از آزار و اذیت—photogs گزارش شده است پنهان شده در بوته و کمپینگ در نزدیکی جزیره ونکوور اقامت.

این اولین بار نیست که شاهزاده هری و مگان تا به حال مسائل امنیتی در خانه های خود. سال گذشته آنها برنده طرح دعوی در دادگاه در برابر چلپ چلوپ اخبار پس از هوایی عکس هایی که گرفته شده و منتشر شده از این زن و شوهر Cotswolds عقب نشینی است. این تصاویر نشان داد داخلی و خارجی از خانه و Sussexes گفت: انتشار آنها به خطر بیافتد خانواده های امنیتی.

شاهزاده هری و مگان در حال حاضر ساکن در یک اسکله عمارت در جزیره ونکوور. علامت GOODNOW/خبرگزاری گتی ایماژ

این Sussexes به پایان رسید تا ترک Cotswolds اقامت قبل از اجاره نامه خود را به پایان رسید, اما آنها نیز تا به حال به مراقب باشید با خود Frogmore املاک کلبه. ظاهرا گردشگران و بازدید کنندگان رومینگ در اطراف باغ در ویندزور قادر به دریافت یک کمی بیش از حد نزدیک به شاهزاده هری و مگان ، این Sussexes در نهایت مورد تایید برای نصب جدید محوطه سازی کمک خواهد کرد که ایجاد یک حریم خصوصی پرچین و پنهان Frogmore کلبه از مسیر عمومی.

جدا از هر گونه نگرانی های حریم خصوصی این Sussexes به نظر می رسد به حل و فصل حق را به زندگی جدید خود در کانادا. آنها در حال تمرین بسیاری از یوگا, پخت و پز در خانه و پیاده روی در مردمو تلاش برای حفظ مشخصات پایین در حال حاضر. البته اگر شاهزاده هری و مگان تصمیم گیری آنها نیاز به یک استراحت از جزیره ونکوور آنها همیشه می تواند سر به نیویورک—پس از همه مدونا را می گویند آپارتمان او آماده است برای رویال مستاجرها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im