شاهزاده هری و مگان با توجه به ساختمان 3.5 میلیون دلار Cotswolds عقب نشینی

شاهزاده هری و Meghan Markle به فکر ساخت یک Cotswolds عقب نشینی است. Chris Jackson/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس رسما از وظایف سلطنتی خود را در مارس 31, اما آنها نمی رسید با انگلستان فقط رتبهدهی نشده است.

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حاضر در کانادا که در آن آنها بوده است زندگی در یک جزیره ونکوور عمارت با پسر خود, مورچه. همیشه از Sussexes نیت خود را اعلام کرد به قدم به عقب به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در اوایل سال جاری آنها صرف بیشتر وقت خود را در آمریکای شمالی به غیر از بازگشت به انگلستان برای تحقق نهایی خود را رسمی سلطنتی درگیری.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت مهاجرت به Anmer سالن با جورج شارلوت و لویی

در حالی که آنها هنوز هم با استفاده از ویندزور, صفحه اصلی, Frogmore کلبه به نظر می رسد شاهزاده هری و مگان با توجه به اهدای مختلف ملک در جای دیگر در انگلستان است.

prince harry and meghan leaving archie in canada

این Sussexes در حال حاضر ساکن کانادا است. استخر/Samir حسین/WireImage

شاهزاده هری و مگان می خواهید برای ساخت یک سه خوابه کشور در Cotswolds به گزارش آفتاب. دوک و دوشس ساسکس به دنبال ساخت یک 3.5 میلیون دلار و مستغلات در نزدیکی سوهو خانه رعیتی در آکسفوردشایر تنها اعضای باشگاه از سوهو خانه. این در واقع که در آن Meghan تا به حال حزب لیسانس خود را (منظور ما مرغ را) قبل از بستن گره.

شاهزاده هری و مگان با استفاده از برنامه ریزی عقب نشینی بزرگ تو و مستغلات خود را به عنوان “bolthole در حالی که آنها در انگلیس” و ظاهرا فکر کردم از دیوید و ویکتوریا بکهام که در حال حاضر خود یک خانه در Cotswolds.

David Beckham and Victoria Beckham

دیوید و ویکتوریا بکهام نیز خود را یک خانه در Cotswolds. والری HACHE/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شاهزاده هری و مگان در حال حاضر بسیار آشنا با این منطقه به عنوان قبل از مارس 2018 عروسی آنها امضا دو سال اجاره در یک خانه بزرگ تو و مستغلات. افسوس که آنها به پایان رسید تا لغو اجاره نامه اولیه پس از امنیت خود را در معرض خطر بود با توجه به چلپ چلوپ انتشار اخبار و عکس از فضای داخلی و بیرونی خانه است. این Sussexes به پایان رسید تا برنده طرح دعوی در دادگاه آنها را در برابر paparazzi news agency اما هنوز هم مجبور به تخلیه ملک است.

این Sussexes هنوز هم استفاده از Frogmore کلبه; کاخ باکینگهام که قبلا منتشر شده بیانیه ای از ملکه الیزابت که گفت: از آن باقی خواهد ماند Sussexes’ خانه و خانواده در انگلستان اما که شاهزاده هری و مگان در حال برنامه ریزی در بازپرداخت مستقل برای اعطای پول را صرف نوسازی ملک. گزارش 3 میلیون دلار سرمایه گذاری به Frogmore کلبه بازسازی قبل از Sussexes’ در حرکت بود که به طور گسترده ای مورد بحث و بررسی و بسیاری از آنها انتقاد از گران طراحی مجدد.

شاهزاده هری و Meghan Markle هنوز هم استفاده از Frogmore کلبه. GOR/گتی ایماژ

اما در حال حاضر که شاهزاده هری و مگان نیست کار اعضای خانواده سلطنتی آنها را برای پرداخت هزینه های زندگی و حفظ Frogmore کلبه و همچنین می تواند به طور بالقوه پرداخت اجاره. آنها در واقع به تازگی نقل مکان بسیاری از Frogmore کارکنان در جای دیگر در خانواده سلطنتی پس از آن هنوز روشن نیست که چگونه اغلب آنها با استفاده از برنامه ریزی این ویندزور اقامت.

اما این احتمال وجود دارد که شاهزاده هری و مگان خواهد ساخت راه خود را از کانادا به انگلستان به شکل طرح های طبقه در Cotswolds در هر زمان به زودی به عنوان آنها در حال دنبال, دولت توصیه و موارد احتیاط در اطراف خود انزوا و غیر ضروری سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پرنس چارلز آزمایش مثبت برای COVID-19 اوایل این هفته (او اولین عضو از خانواده سلطنتی بریتانیا به قرارداد ویروس) و نام پسران خود را به اطلاع آنها از تشخیص. همانطور که در حال حاضر شاهزاده هری و مگان در حال قرار دادن اقامت در کانادا اما با توجه به سفر قوانین و مقررات, آنها را به قصد بازگشت به انگلستان در چند ماه آینده آنها به عنوان پذیرفته شده ملکه الیزابت را دعوت به بازدید Balmoral قلعه با مورچه در تابستان امسال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>