شاهزاده هری و مگان با توجه به مالیبو عمارت با یک ستاره شجره نامه

prince harry meghan markle

شاهزاده هری و Meghan Markle در حال تنظیم مناظر خود را در مالیبو. رایان Pierse/گتی ایماژ

دوک و دوشس ساسکس در حال آماده شدن برای نهایی خود را در درگیری های رسمی به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی به عنوان آنها شروع به خود را در 12 ماه دوره گذار شروع و در 31 مارس است. شاهزاده هری و Meghan Markle در حال پرواز بازگشت به انگلستان در این هفته جایی که آنها به احتمال زیاد اقامت در ویندزور خانه Frogmore کلبه. اما دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر فکر کردن در مورد آینده وضعیت مسکن در این طرف حوض.

شاهزاده هری و مگان در حال حاضر در حال زندگی در یک اسکله جزیره ونکوور عمارت با پسر خود, مورچه, اما به نظر می رسد که Sussexes باید مناظر خود را در آب و هوای گرمتر. شده اند وجود دارد شایعاتی که شاهزاده هری و Meghan شده اند و چشم دوخته اند اسراف کالیفرنیا خواص برای مدتی و به طور خاص تر مالیبو academist:: دانشجویان. این گزارش به تازگی مطرح حسن Caitlyn Jenner بحث در ظاهر نشان می دهد در ماه گذشته. Jenner گفت که او “شنیده می شود آنها به دنبال یک خانه در مالیبو” و اذعان کرد این تصمیم بیش سلطنتی خروج “باید سخت بوده است. هر کس سزاوار بود خوشحال است.”

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده ویلیام و کیت در حال گرفتن یک استراحت از وظایف سلطنتی این هفته برای بچه های خود را

این Sussexes باید یک سفر به انگلستان شد. سمیر حسین/WireImage

این Sussexes در حال حاضر یک خانه در ذهن با توجه به ایمیل های روزانه. انگلیسی تلخیص گزارش می دهد که شاهزاده هری و مگان به فکر 10 اتاق خواب, هشت-حمام مالیبو عمارت و آن را با یک ستاره شجره نامه.

این 12,249 فوت مربع خانه, شناخته شده به عنوان پترا مانور بود که سفارشی ساخته شده برای David Charvet و Brooke Burke در سال 2015 و در حالی که این دو باید پس از تقسیم آنها هنوز هم خود را از مجلل اقامت در انواع. آنها در حال حاضر اجاره آن را به عنوان بسیار گران ساحل اقامت—در هر لیست را می توانید به صورت متناوب $14,500 یک شب.

عقب نشینی در حال حاضر تالارهای-تصویب آن را به عنوان یک بار در خانه به هیچ یک دیگر از کایلی Jenner. لب کیت مغول اجاره ملک به صورت دو هفته در طول تابستان در سال 2018 اما نقل مکان کرد و بر روی یک متفاوت مالیبو عمارت در سال گذشته است.

NEW YORK, NY – مارس 03: Kylie Jenner دیده می شود در نیویورک در مارس 3, 2019 در شهر نیویورک است. (عکس توسط جکسون لی/GC تصاویر) جکسون لی/GC تصاویر

این شرکت نظارت مجلس گفت: در صفحه شش این است که این صفحه اصلی است به طور انحصاری در دسترس به عنوان یک کوتاه مدت اجاره و Sussexes نیست بازدید و مستغلات. حتی اگر آن را در بازار فروش یک مسکن موقت گزینه را هنوز هم کار می کنند برای شاهزاده هری و مگان به عنوان آنها گزارش شده است با توجه به نقل مکان به کالیفرنیا برای چند ماه در این تابستان.

دو داستان سنگ منجر به ورود گسترده اقامت. آشپزخانه مجهز با تخته کف دو مرکز سلیمان و لوازم فولاد ضد زنگ, بنابراین شاید دوشس ساسکس خواهد بود whipping لباس نامزدی مرغ و بسیاری از آووکادو توست. وجود دارد یک اتاق ناهار خوری به عنوان فضای نشیمن با شومینه.

نیز وجود دارد یک انبار شراب چشمگیر و یک اتاق مزه (مطمئن شوید که آن را به خوبی مواجه نگردند با Meghan مورد علاقه Tignanello) به علاوه اندازه کامل استودیو رقص و تئاتر فیلم. وجود دارد مقدار زیادی از شکوه مهمان سوئیت بنابراین Sussexes می تواند میزبان همه خود را بگیرید و یاد دهید. در خارج وجود دارد یک استخر آبگرم و زمین تنیس و همچنین به عنوان یک خانه کوچک, آشپزخانه و ناهار خوری و مناطق زندگی می کنند.

این Sussexes و Cambridges مجموعه هستند تا دوباره به زودی. Chris Jackson/گتی ایماژ

هیچ تصمیم نهایی در مالیبو اقامت رسیده فقط رتبهدهی نشده است, و Sussexes هنوز هم کمی از کار را به انجام قبل از آنها می توانند جت به سواحل غرب است. هر دو پرنس هری, و Meghan باید برنامه های شلوغ در انگلستان برای چند هفته آینده از جمله یک مراسم با پرنس ویلیام و کیت میدلتون در دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>