دوک و دوشس کمبریج در حال حاضر خود را جشن گرفتند دو جوان تولد کودکان در طول مستند و در حال حاضر از آن زمان برای خود پسر ارشد این روز بزرگ است. شاهزاده جورج هفت سالگی می رسد امروز و حتی اگر خود را جشن نمی کاملا به عنوان استادانه درست شده به عنوان در سال گذشته زمانی که او خود را صرف ششم تولد در پر زرق و برق کارائیب جزیره hostel green house coffee bar او هنوز هم با داشتن یک شاهوار ،

این بیشتر از یک staycation هستید تولد این سال به عنوان Cambridges شده اند و زندگی را در خود Sandringham کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن از مارس. در حالی که پرنس ویلیام و کیت میدلتون شده اند فوق العاده دقیق در مورد جداسازی و اجتماعی فاصله انگلستان را coronavirus مستند برداشته شده به طوری که آنها شاهد بوده ام بیشتر از خود و خانواده و دوستان نزدیک است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi نیست به پایان رسید و جشن عروسی خود را

شاهزاده ویلیام و کیت در حال برنامه ریزی یک تولد چای برای آینده پادشاه امروز با توجه به غرور نمایشگاهبا یک جشن در نورفولک عمارت.

کیت میدلتون تبدیل شده است کاملا عکاس و منتشر شد در این عکس صورت خود را روز هفتم تولد ، دوشس کمبریج/کاخ کنزینگتون via Getty Images

خانواده و دوستان نزدیک خود را به حضور در پرنس جرج ویژه تولد چای; در حالی که ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ قادر نخواهد بود به آن را (آنها که بسیار محتاط در مورد کوروناویروس دستورالعمل به عنوان آنها در معرض خطر گروه سنی) و شاهزاده چارلز به درگیری های رسمی امروز اما کیت پدر و مادر مایکل و کارول میدلتون انتظار می رود به سفر از خانه خود را در برکشایر به نورفولک.

کیت هم قرار دادن کل جشن تولد چای کامل با یک کیک خانگی. دوشس کمبریج است صحبت کردن در مورد چگونه آن را به یک سنت تبدیل شده که او می رود همه با پخت رفتار خانواده در تولد بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی شیرینی در سراسر.

یک دوست خانوادگی گفت: غرور نمایشگاه‘s royal خبرنگار کتی elizabeth banks, که تمام خانواده را دوست دارد “که در نورفولک و Willian و کیت دارم به زندگی می کنند وجود دارد تمام وقت اگر آنها می تواند.” پرنس جرج “عاشق بودن در خارج از منزل” و روز کامل “در حال رفتن به ساحل قایقرانی خود را اسباب بازی قایق بازی در شن و ماسه و داشتن یک بازی خوب از پنهان و به دنبال در تپه. آنها در تمام طول روز هر روز.

prince william birthday photos

آن خواهید بود فقط خانواده و دوستان نزدیک است. دوشس کمبریج/کاخ کنزینگتون via Getty Images

در سال گذشته شاهزاده جورج نیز تا به حال یک فوتبال با مضمون تولد در کاخ کنزینگتون همراه با خانواده hostel green house coffee bar دور شو. او ممکن است یکی دیگر از تم فوتبال در این سال در Anmer هال; او یک طرفدار فوتبال و نقش خود را در تیم محلی در مدرسه خود را در نظر.

مطمئنا او به مقدار زیادی از ارائه و به افتخار او روز بزرگ دوک و دوشس کمبریج در ادامه سنت خود را از انتشار عکس های جدید از آینده پادشاه که گرفته شد توسط کیت در Anmer سالن.

حرکت را از طریق برای دیدن فقط تعداد کمی از پرنس جرج و بهترین لحظات در طول سال.