شاهزاده جورج جشن با ضربه محکم و ناگهانی گرفته شده توسط مادر کیت میدلتون برای 7th تولد

شاهزاده جورج جشن گرفته شد با یک ضربه محکم و ناگهانی گرفته توسط مادرش کیت میدلتون در افتخار خود را روز هفتم تولد. این عکس نشان می دهد که چقدر این پسر کمی رشد کرده بود در سال گذشته و چقدر به او شبیه پدرش پرنس ویلیام زمانی که او یک نوجوان. خانواده سلطنتی را به اشتراک گذاشت عکس به رسمی خود را Instagram صفحه همراه با یک عنوان که آنها آرزو وارث تاج و تخت یک روز فوق العاده است.

در عکس, شازده کوچولو ایستاده بود در مقابل آنچه به نظر می رسد یک دیوار در فضای باز است. چوبی paneled بیرونی در نور خاکستری رنگ ارائه شده خنثی و زمینه برای جوانی.

جورج لبخند برای دوربین نشان دادن دندان است که تا به حال یک بیت از فاصله بین آنها. او لبخند شاد به نظر می رسد طبیعی به عنوان او مطرح برای مادرش دوشس کمبریج. قدیمی ترین پسر این زوج سه فرزند است که همچنین شامل شاهزاده خانم شارلوت 5 و شاهزاده لویی, 2, تا به حال دست خود را در جیب خود را به عنوان او مطرح شده.

او در آنچه به نظر می رسید به یک پیراهن خاکستری با کوچک نشان بیش از پستان چپ سمت از پوشاک. بریدن از شلوار خود را می تواند دیده می شود در یک رنگ که هماهنگ با پیراهن گاه به گاه.

جورج بور گیسوان شد و خار به دور از صورت خود را به سمت سمت راست سر خود را. موهای خود را بسیار wavier از گیسوان پدرش در همان سن است. ویلیام مو کمی درازتر شبیه به بافت مادرش اواخر پرنسس دایانا.

جورج پوست تا به حال یک بیت از یک رنگ گلگون به آن به احتمال زیاد از کودک در حال تشویق پدر و مادر خود را برای اجرای حدود و خارج از بازی. کیت همیشه عکس های گرفته شده از کودکان با بهره گیری از خارج از منزل و است که می تواند آن را درخشش طبیعی را از آمد.

طرفداران سلطنتی قبیله دوست game, این تصویر 1,102,266 بار و شمارش ترک بسیاری مشتاق ولنتاین برای پسر جوان به شادترین جشن های تولد.

“این عکس چه پرتره فوق العاده توسط دوشس اظهار داشت:” یک پیرو.

“او در حال رشد بیش از حد سریع! به نظر می رسد تنها همین دیروز بود که روز او متولد شد!” گفت: یک دوم فن.

“آرزوی تولدت مبارک برای آینده پادشاه” اظهار داشت: یک سوم Instagram کاربر.

“او به نظر می رسد مانند یک مبارک مرد کوچک. شما دو نفر در حال انجام یک کار فوق العاده است. خدا نگهدار شما و تمام اعضای خانواده خود را, اما بیشتر از همه شاهزاده جورج در روز خاص” ادعا کرد که یک چهارم پیرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>