پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت مدرسه در برخورد با کروناویروس ترساندن

Coronavirus تهدید رسیده پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت لندن مدرسه. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

Coronavirus تهدید است که به سرعت در حال گسترش با بیش از 82,000 موارد تایید شده در سراسر جهان است. آن رسیده است حداقل 11 کشور اروپایی با تعداد موارد در ایتالیا پریدن به 400. تهدید نیز رسیده مدارس در سراسر جهان از جمله خصوصی آکادمی که در آن شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون دو تا از قدیمی ترین کودکان مشغول به تحصیل هستند.

شاهزاده جورج 6 و شاهزاده خانم شارلوت 4 هر دو حضور توماس Battersea در لندن و در حال حاضر وجود دارد گزارش می دهد که حداقل چهار دانش آموز در مدرسه در حال اقامت در خانه خود به انزوا پس از برگزاری نمایشگاه بالقوه رمان coronavirus علائم. پرنس جرج شده است یک دانش آموز در توماس Battersea پس از سال 2017 و خواهر جوانتر او پیوست و او را در مدرسه خصوصی این سال است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان با توجه به مالیبو عمارت با یک ستاره شجره نامه

شاهزاده خانم شارلوت پیوست برادر خود را در توماس Battersea این مدرسه در سال است. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی – WPA استخر/گتی ایماژ

یک سخنگوی سنت توماس Battersea گزارش تایید به انگلستان رسانه ها که چند نفر در خود به انزوا و انتظار نتایج آزمون. در این بیانیه اشاره می کند که “مانند همه مدارس ما با در نظر گرفتن پتانسیل خطر در ارتباط با گسترش COVID-19 بسیار جدی است. و به این منظور به دنبال دولتی راهنمایی به نامه اطراف هر دو پیشگیری در برابر عفونت و در برخورد با موارد که در آن هر یک از کارکنان یا دانش آموزان مشکوک بودن در معرض ویروس و یا نمایش که علائم است.”

“ما در حال حاضر تعداد بسیار کمی از دانش آموزان که تست شده اند و این افراد در حال حاضر به عنوان در هر دولت, مشاوره باقی مانده در خانه در انتظار دریافت خود را نتایج آزمون.” دو تا از فرزندان خود در انزوا گزارش به نمایش گذاشته آنفولانزا مانند علائم از جمله سرفه و تب پس از بازگشت به انگلستان از سفر اخیر به شمال ایتالیا که در آن شده است وجود دارد جدی شیوع کروناویروس. مقامات انگلیسی در حال تشویق هر کسی که به تازگی از بازگشت به انگلستان پس از بازدید نهفته مناطق ایتالیا یا آسیا به خود منزوی صورتی که هر گونه علائم.

همه پدر و مادر با کودکان ثبت نام شده در مدرسه از جمله دوک و دوشس کمبریج مطلع شده است. کاخ کنزینگتون نه نظر و نه تایید گزارش و توماس Battersea نشده صادر شده بیشتر به یک بیانیه عمومی به تمام رسانه ها. هیچ پیشنهاد که پرنس جورج و یا شاهزاده خانم شارلوت شده است در معرض coronavirus.

prince george princess charlotte school coronavirus

این Cambridges تمام رفت و به Anmer سالن بیش از نیمی از مدت استراحت. انگلستان مطبوعات از طریق گتی ایماژ

سنت توماس Battersea بسته بود هفته گذشته به صورت نیمه اصطلاح شکستن و دوک و دوشس کمبریج با استفاده از زمان به دست گرفتن شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی در یک خانواده staycation هستید در Anmer سالن خود را Sandringham کشور در نورفولک. در حالی که شایعاتی وجود دارد که Cambridges را به یک سفر اسکی شاید آنها در حال حاضر تصمیم ندارد این زمان را به هر گونه شانس. دیگر اعضای خانواده سلطنتی آیا آمار دامنه های نهفته در مناطق تازگی—زارا و مایک Tindall بودند در یک خانواده در تعطیلات اسکی در شمال ایتالیا اما سخنگوی تایید کرد که بعد از دولت دستورالعمل برای coronavirus روش های آنها نمایش داده نمی شود هر گونه علائم و نمی خواهد رفتن به انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>