پرنس چارلز تست مثبت برای Coronavirus

پرنس چارلز برای اولین بار در خط به تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. چارلز McQuillan/گتی ایماژ

پرنس چارلز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به اولین عضو از خانواده سلطنتی بریتانیا به قرارداد COVID-19. Clarence House اعلام کرد که تشخیص این صبح منتشر شد, بیانیه ای که 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا تا به حال علائم خفیف پس از آخر هفته گذشته.

همسرش, Camilla-پارکر بولز نیز تست شده برای این ویروس اما او منفی بود برای COVID-19. پرنس چارلز و دوشس کورنوال تست شده هستش توسط بیمه خدمات درمانی در Aberdeenshire در اسکاتلند در روز دوشنبه و دریافت نتایج خود را روز بعد. این Clarence House بیانیه می افزاید که این زن و شوهر ملاقات معیار برای استراحت و که آنها در حال حاضر خود جدا.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت مهاجرت به Anmer سالن با جورج شارلوت و لویی

پرنس چارلز و والا اعتقاد به چپ لندن برای Birkhall خود را در خانه کشور در ملکه Balmoral و مستغلات در ارتفاعات اسکاتلند بیش از آخر هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به گسترش است. به عنوان آنها هر دو بیش از 70 آنها در معرض خطر دسته.

Camilla-پارکر بولز آزمایش منفی برای رمان coronavirus. Chris Jackson/گتی ایماژ

ناشناس کاخ رسمی گفت: نیویورک تایمز که آنها انتظار نداریم که پرنس چارلز’ coronavirus وضعیت به “سرعت بخشیدن به یک مورد جدی تر.”

پرنس چارلز در گذشته شاهد ملکه الیزابت در صبح روز 12 مارس که بدان معنی است که او به طور بالقوه می توانست عفونی در زمان. با توجه به سلطنتی خبرنگار Rebecca English کاخ باکینگهام گفت که اعلیحضرت او باقی می ماند و در سلامت خوب است و او پس از تمام پروتکل مناسب و مشاوره. ملکه الیزابت که در حال تبدیل 94 در ماه آوریل در حال حاضر در محل اقامت در قلعه ویندسور با شاهزاده فیلیپ.

پرنس چارلز گذشته بود با مادرش ملکه الیزابت در مارس 12. Chris Jackson/گتی ایماژ

در حالی که پرنس چارلز’ تشخیص باعث شده است که بسیاری را به تعجب می کنم که او قراردادی ویروس از قصر گفت: در آن بیانیه که با توجه به شاهزاده ولز متعدد عمومی و درگیری و حوادث در طول چند هفته گذشته آن است که “ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس.”

پرنس چارلز و والا باقی خواهد ماند و در Birkhall برای آینده قابل پیش بینی به عنوان آنها همچنان به خود منزوی و پیروی از رهنمودهای دولتی. دیگر بریتیش royals در حال گسترش در جای دیگر در انگلستان به عنوان ملکه و فیلیپ ماندن در ویندزور در حالی که پرنس ویلیام و کیت میدلتون با کودکان خود در نورفولک خانه Anmer سالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>