پرنس چارلز است که از خود و انزوا پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus

prince charles coronavirus self-isolation

پرنس چارلز است که از خود و انزوا. جف Caddick – WPA استخر/گتی ایماژ

شاهزاده ولز است که در حال حاضر از خود انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است. پرنس چارلز تشخیص داده شد با COVID-19 سه شنبه گذشته پس از نمایش علائم خفیف قبلی آخر هفته.

“Clarence House تایید کرده است امروز است که پس از مشورت با پزشک خود شاهزاده ولز است که در حال حاضر از خود انزوا” سی ان ان گزارش شده است. وارث تاج و تخت بریتانیا به دنبال دولت انگلستان و پزشکی دستورالعمل و خود-جدا شده در Birkhall خود Balmoral کشور در ارتفاعات اسکاتلند و برای هفت روز گذشته.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در نهایت حرکت خود را به لس آنجلس

Camilla-پارکر بولز مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus در همان زمان به عنوان شوهرش به او را از نتایج منفی بودند. دوشس کورنوال در ادامه به خود منزوی در Birkhall اما فقط در مورد او توسعه هر گونه علائم.

پرنس چارلز و Camilla, دوشس کورنوال هنوز هم زندگی در بال جداگانه از Birkhall. Chris Jackson-WPA استخر/گتی ایماژ

آخرین پنج شنبه, شاهزاده چارلز و Camilla پیوست میلیون ها نفر از دیگران در انگلستان توسط کف زدن برای بیمه خدمات درمانی کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و مشترک ویدئوها از خود تشویق آنها پس از جدا کردن بال از خانه ،

پرنس چارلز در حال برگزاری جلسات از طریق تلفن و ویدئو کنفرانس با توجه به مردمو دوشس کورنوال است که با استفاده از Houseparty برنامه (royals بسیار با تکنولوژی بالا!) به نگه داشتن در تماس با خانواده و دوستان در طول این دوره قرنطینه.

کاخ قبلا منتشر شده بیانیه ای که آن را گفت روشن نیست که چگونه شاهزاده چارلز قرارداد COVID-19 با توجه به درگیری های متعدد و حوادث. او دیدن ملکه الیزابت در صبح روز 12 مارس زمانی که او می تواند به طور بالقوه شده اند عفونی و نیز نگرانی در زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون که دیدم ملکه در مارس 11, آزمایش مثبت برای ویروس. کاخ باکینگهام داد اما تصریح کرد که پادشاه “همچنان در سلامت خوب است.”

queen elizabeth moving to windsor castle coronavirus

ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ در محل اقامت در قلعه ویندسور. ویکتوریا جونز – WPA استخر/گتی ایماژ

ملکه الیزابت که در حال تبدیل 94 ماه آینده و شاهزاده فیلیپ است که 98, اقامت در قلعه ویندسور برای هم بودن. ملکه است که هنوز هم داشتن او نشست هفتگی با نخست وزیر اما در حال حاضر آن را به یک تماس تلفنی به جای فرد.

بقیه خانواده سلطنتی نیز اطاعت دولت مشاوره و عزت quarantining از جمله شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون. دوک و دوشس کمبریج در Anmer سالن خود را Sandringham کشور با پرنس جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی و در حال حاضر در منزل خود و دو فرزند ارشد کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>