‘Pretty Little Liars’ Showrunner I. Marlene King می گوید: “Emison است که قوی’

Pretty Little Liars showrunner I. Marlene King مطمئن باشید طرفداران که “Emison است که قوی” در یک توییت به اشتراک گذاشته شده در پنج شنبه شب. “Emison” نام داده شده به محبوب بين Shay Mitchell شخصیت Emily Fields and Sasha Pieterse شخصیت Alison Dilaurentis.

به عنوان مرکزی LGBTQ+ عاشقانه در نوجوانان, درام, بسیاری از طرفداران نشان می دهد شد پیروان اختصاص داده شده خود را در ارتباط است. در پایان نشان می دهد هفت فصل امیلی و آلیسون تا به حال ازدواج و افزایش دختران دوقلو با هم.

از طرفداران خواسته شاه برای به روز رسانی در زن و شوهر از دیروز مشخص سالگرد عروسی خود را.

“آنها پیوست و عشق ورزیدن به یکدیگر سخت است. به علاوه آنها بزرگ مامان, بالا بردن دختران خود را به قوی زنانی که درست به خود و هویت خود است.”

این واقعیت Emison رسما “پیوست” هر پادشاه را در نظر آمد به عنوان لذت بخش اخبار به صدها نفر از مردم است.

“خوب ما برنده اما مثل شما باید فقط به سمت چپ آنها را به تنهایی در وهله اول : (“نوشت: یک فن.

“Emison بهترین زن و شوهر در” PLL,’ I love آلیسون و امیلی آنها مرا بسیار خوشحال است.”

“من آرزو می کنم [‘به Perfectionists’] نبود, لغو, پس از آن ما در واقع می تواند دیدن این..lol ایم” سوم شخص.

“بنابراین او بیش از آنچه که [‘Perfectionists’] مزخرف بود و رفت و برگشت به چوب بلسان بنفش و امیلی?! خوب! همه حق است در جهان دوباره” chimed در یک چهارم کاربر.

Sasha Pieterse and Shay Mitchell attend the Warner Bros. Studio Tour
  جاناتان Leibson / گتی ایماژ

متاسفانه در این اسپین آف سریال Pretty Little Liars: این Perfectionistsامیلی و آلیسون راه جدا عمدتا به دلیل Mitchell نه بازگشت به تلافی شخصیت او در کنار Pieterse. در پایان این Perfectionistsکه لغو شد پس از تنها یک فصل آلیسون تا به حال رسما امضا طلاق مقاله نهایی خود را تقسیم می شود.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, بازیگران اعضا از spin-off سریال به تازگی پیوست برای یک کنترل از راه دور چت برای بحث در مورد نشان می دهد پس از آن لغو ناگهانی. Pieterse صحبت در مورد چقدر سخت بود برای او به فیلم در صحنه ای که آلیسون نشانه های خاموش در طلاق است.

24-در سال بازیگر بود و تنها کسی بود که تلاش می کرد با پایان Emison صدها نفر از مردم که عاشق این زن و شوهر شده اند و رسانه های اجتماعی پس از Perfectionists شروع به ابراز ناراحتی بیش از اخلال در مورد علاقه خود را کشتی.

بسیاری از آن احساس ناعادلانه بود که حق رای مرکزی گی عاشقانه سقوط از هم جدا در حالی که مستقیم مربوط به کشتی دیگر اصلی PLL شخصیت ها اجازه داده شد برای ادامه.

پس پادشاه به نظر می رسید باز به بحث در مورد برخی از این روابط از Pretty Little Liarsمتعدد مردم از او خواست برای به روز رسانی در برخی از زوج های دیگر از نشان می دهد.

یک چند نیز درخواست شده است که showrunner نوشتن یک قطعه کوتاه بستن به پایان می رسد سست مانده از این Perfectionists‘ تنهاست فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>